Коли займаєшся просуванням та продажем інструментів для планування, ефективного використання часу та досягнення цілей, мимоволі і сам починаєш концентруватися лише на показниках та цифрах. І це зовсім не погано для розвитку та бізнесу. Але для справжнього успіху і задоволення від того, чим займаєшься, потрібна ще і мрія! Здавалося б так просто, але чи насправді ми кожного дня пам’ятаємо про це? Чи насправді в кожного з нас взагалі є заповітна мрія?
Ми створили Dreamarium, щоб неперставати мріяти, пам’ятати заради чого ми так невпинно працюємо, та допомагати Вам вірити в себе, свої мрії та здійснювати їх. Щоб кожен Ваш день був не лише ретельно спланований і використаний з найбільшою ефективністю, а ще й наповнений радістю від насиченого життя, щастям від того, що Ви займаєтися не лише тим, що потрібно, але ще й тим, що хочеться.
Саме тому в нашому асортименті, окрім улюблених Вами LEUCHTTURM1917 та Filofax, з’являються дитячі фотоальбоми та товари для творчості. Бо лише гармонійне поєднання роботи, сім’ї та захоплень робить нас по-справжньому щасливими.
Саме тому ми ретельно відбираємо найкращі матеріали для нашого блогу, щоб разом з нами Ви мали змогу розвиватися, зростати та пізнавати себе.
Саме тому ми зробили наш Instagram-акаунт простором натхнення та краси, аби Ви могли творити та слухатися свого серця.
Мабуть, в цьому і є наша місія – надихати на щасливе життя та здійснення мрій. Приєднуйтеся!

Filofax – бренд, котрий встиг стати в світі ім’ям прозивним для всіх органайзерів. Незмінний лідер й законодавець! Dreamarium ексклюзивний представник Filofax в Україні.

Leuchtturm1917 – це 100 років досвіду виготовлення високоякісної канцелярії. Leuchtturm1917 – це висока якість у малих деталях, що створюють індивідуальність. Dreamarium ексклюзивний представник Leuchtturm1917 в Україні.

Слідкуйте за новинами, вже зовсім незабаром щє один лідер в магазині Dreamarium.

Бажаєте запропонувати співпрацю, надсилайте коротку пропозицію і ми з Вами з’вяжемось.

Бажаєте відрекомендувати товар чи бренд, надсилайте коротку пропозицію і ми з Вами з’вяжемось.

Думка кожного, дуже важлива для нас!

* - обов'язково

Ваш подарунок 50 гривень!
Підпишіться на новини та отримайте 50 грн на покупку в інтернет-магазині! Купон на знижку Ви отримаєте електронною поштою, тож вкажіть, будь-ласка, Вашу e-mail адресу правильно.