Розміри органайзерів Filofax

Формат A5:

Розмір бланків: 148 x 210 мм
Кілбцевий механізм: 6 кілець
Діаметр кілець: 20 – 30 мм

Формат А5 створений для тих, хто користується органайзером головним чином на роботі і вважає, що немає такої інформації, яку не варто було б зберегти!

На великих бланках А5 знайдеться місце для всього. Є керівники і фахівці, які в силу специфіки свого бізнесу змушені займатися великою кількістю різних справ самостійно, без помічників. А в голові все не втримаєш!
Безумовно, органайзер формату А5 стане кращим професійним подарунком секретарю. Цей воістину магічний діловий аксесуар дозволяє відповісти на будь-яке питання шефа через тиждень, місяці або навіть роки після закінчення проекту!

Формат Personal:

Розмір бланків: 95 x 171 мм
Кілбцевий механізм: 6 кілець
Діаметр кілець: 23 мм

Найбільш популярний формат органайзера – Personal. Ним користуються всі без винятку. Саме в цьому форматі ви знайдете найбагатший вибір щоденників і спеціалізованих бланків.

Такий органайзер дозволяє підібрати “максимальну комплектацію”: плани, розклади, проекти, контакти, наради, записи, помітки, телефони і адреси, особиста інформація …
І все це можна розмістити на місткому кільцевому механізмі! Аспірант, постійно розмірковує над серйозною науковою проблемою, або міністр, вимушений тримати в голові сотню справ щодня, – органайзер формату Personal допоможе як одному так і другому. Різниця тільки в вартості обкладинки …

Формат Pocket:

Розмір бланків: 81 x 120 мм
Кілбцевий механізм: 6 кілець
Діаметр кілець: 15 – 19 мм

Формат Pocket являє собою оптимальне поєднання невеликого розміру і повноцінної функціональності.

Його місце – в набитому паперами портфелі процвітаючого менеджера або в рюкзаку студента. Не дивлячись на свій невеличкий розмір, він дозволяє складати докладні плани і розміщувати довідники з необхідною інформацією.
Швидко орієнтуватися в різноманітті інформації допоможуть тематичні розділювачі – ознака “системного” підходу до організації справ.

Формат Personal Compact:

Розмір бланків: 95 x 171 мм
Кілбцевий механізм: 6 кілець
Діаметр кілець: 15 мм

Всі переваги формату Personal в більш компактному виконанні завдяки використанню кілець меншого діаметру. Для органайзерів цього формату Ви так само можете використовувати все різноманіття бланків, що і в Personal, але місця займає менше.

Саме в цьому форматі Ви знайдете всілякі комбінації органайзера і гаманця, органайзера і жіночої сумочки-клатч.

Даний формат буде ідеальним вибором для дівчат або для людей, які пишуть не так багато.

Ваш подарунок 50 гривень!
Підпишіться на новини та отримайте 50 грн на покупку в інтернет-магазині! Купон на знижку Ви отримаєте електронною поштою, тож вкажіть, будь-ласка, Вашу e-mail адресу правильно.