Books to read на вересень

Books to read на вересень

24 Серпня, 2020 / Категорія: BooksToRead,Саморозвиток

Вересень для мене завжди був початком нового етапу розвитку. Так приємно купити новесенький блокнот та почати його 1 вересня, так-так я не веду блокнот з початку календарного року. Саме перші тижні осені дають мені заряд мотивації на весь рік. Тому я підібрала на цей місяць книги для навчання, натхнення та мотивації!

Books to read на вересень

1. ”Меньше значит больше” Джошуа Беккер

Джошуа Беккер створив один з найуспішніших блогів про мінімалізм. В книзі він розповідає про свій шлях до мінімалізму та дає дієві поради, як покращити своє життя та насолоджуватись простотою не витрачаючи на це ні копійки. А можливо навіть заробити на цьому! Книга дає зрозуміти, що дійсно важливо саме для вас. Все, що потрібно для щастя певно у вас вже є, потрібно лише звільнити час та енергію для того, щоб помітити це.
Якщо ви фанат “Магічного прибирання” Марі Кондо, то книга Джошуа Беккера точно дасть вам новий заряд мотивації для вдосконалення себе та простору навколо.
”Меньше значит больше” про вдячність, любов до людей, простоту, цінність життя, добро, самосвідомість та розвиток особистості.

“Занадто багато людей витрачають гроші, які вони не заробили, для того, щоб вразити людей, які їм не подобаються” Вільям Роджерс.

Books to read на вересень

2. “Гормоны счастья” Лоретта Бройнинг

Хочете більше дізнатись про роботу мозку, але наукові праці занадто нудні? Автор книги доступно пояснює як утворюються, працюють та для чого потрібні гормони щастя – серотонін, дофамін, ендорфін та окситоцин. Але це ви можете прочитати і у Вікіпедії. Найголовніше, в книзі є покроковий план, як навчити свій мозок запускати процес активації гормонів щастя. Виявляється, бути щасливим – це просто звичка, яку може в собі виробити кожен.

Books to read на вересень

3. “Еда и мозг” Дэвид Перлмуттер

Ще одна книга про наш мозок, а точніше про те, як впливає на нього їжа, яку ми споживаємо. Автор книги – невролог та спеціаліст з харчування дослідним шляхом встановив зв’язок мій споживанням вуглеводів та роботою мозку. Зрозуміло, що мова йде саме про негативний вплив продуктів, що містять глютен та цукор на здоров’я, мислення та пам’ять. Стреси, безсоння, головний біль, пригнічений настрій, депресія – це все може бути результатом надлишкового споживання вуглеводів. Книга містить практичні поради, як скоригувати свій раціон та список рецептів збалансованого харчування.

Фільм “Цукор” (2014) чудово доповнює тему цієї книги.

Books to read на вересень

4. “Одна звичка на тиждень” Бретт Блументаль

Книга написана як практичний посібник та розрахована на рік. Кожного тижня ви обираєте 1 звичку з книги, читаєте поради та ідеї, щодо впровадження її в життя та працюєте над нею. Наступного тижня обираєте нову звичку, але продовжуєте виконувати попередню. Цілий рік – 52 нові звички, які підібрані так, щоб розвивати вашу стресостійкість, працездатність, вміння концентруватися, покращувати пам’ять, відчувати щастя кожного дня. Книга переповнена мотивацією, хорошим настроєм, конкретними практичними вправами, цікавими завданнями та новими ідеями. Також в книзі є письмові завдання, тому її зручніше читати в паперовому варіанті.

Читати лише один розділ в тиждень – це не для мене, особливо коли книга так заряджає енергією та мотивацією. Краще прочитати за кілька днів і потім повертатись до неї кожного тижня протягом року.

Books to read на вересень

5. “Ненасильственное общение” Маршалл Розенберг

І на десерт – одна з моїх найулюбленіших книг з психології. Книга буде корисна кожному без виключення. Автор розробив систему ненасильницького спілкування (ННС), основою якої є емпатія. Цей метод допоможе покращити стосунки з людьми, домовлятися в будь-якій ситуації, зрозуміло виражати свої почуття та розуміти почуття інших. Ви навчитесь знижувати напругу в спілкуванні, виявляти приховані потреби опонента та з їх допомогою вирішувати конфлікти. Конкретні вправи підкріплюються реальними прикладами ННС в дії з досвіду самого автора.

Метод ННС широко застосовується для залагодження ситуації після військових конфліктів, у системі освіти, соціальної допомоги, бізнесі.

X
+
Кошик порожній
0