Зробити все або трекер звичок

Книжковий Арсенал 2018: що купувати?

29 Травня, 2018 / Категорія: BooksToRead,Події,Саморозвиток

VІII Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» пройде з 30 травня по 3 червня в Мистецькому Арсеналі. Понад 150 видавництв представлять свої найкращі новинки. Традиційно, це наймасштабніша книжкова подія в Україні. І щоб ваша голова не йшла обертом від неймовірної кількості чудових книг, ми вирішили допомогти вам і зробили невеличку підбірку. Читаємо та записуємо до вішлистів.

1. Насім Талеб «Антикрихкість», Наш формат.

Судячи з відгуків всесвітньо відомих видань, ця книга змінить ваше життя. Її автор – філософ, математик, науковець Насім Ніколас Талеб – поставив собі за мету навчити нас жити у хаосі, мінливоті і стресі, якими так переповнене сучасне життя. Він впевнений, що невизначеність можна обернути на джерело самовдосконалення і дає конкретні поради, як саме це зробити. Книжку варто прочитати всім, хто цікавиться теорією ймовірності, математикою, філософією, системним аналізом та літературою.

2. Мік Вікінг «Маленька книга Люке. Секрети найщасливіших людей світу», КСД.

Ви знали, що в Данії функціонує Інститут дослідження щастя? А його засновником є ніхто інший, як Мік Вікінг – автор бестселлеру “Маленька книга Хюгге”. Тепер українською перекладено продовження пошуків відповіді на питання, а що ж таке щастя, –  “Маленька книга Люке”. В ньому Мік вже не прив’язується до Данії, а вивчає радість та гармонію по всьому світі, намагаючись знайти певні закономірності. І поговорюють, що це в нього вийшло. Варто пересвідчитись!

3. Річард Фейнман «Та ви жартуєте, містере Фейнман», Наш формат.

Річард Фейнман — американський фізик, лауреат Нобелівської премії 1965 року за фундаментальні роботи з квантової електродинаміки. А ще художник-портретист, музикант і невиправний жартівник. Ця книга – це автобіографія, або точніше книга спогадів, записана з розмов, що Фейнман мав зі своїм близьким другом і партнером барабанщиком Ральфом Лейтоном впродовж семи років. Кумедні ситуації, сміливі вчинки, неймовірний інтелект та невгамовна цікавість, на яку спроможні тільки великі люди нашого часу, – все це захоплює сильніше, ніж пригодницький роман і точно не залишить вас байдужим.

4. Беа Джонсон «Дім – нуль відходів», Рідна мова.

Тема екосвідомості – одна з найгарячіших в нашій країні в останні роки. Ми лише починаємо цей шлях, але він точно є неминучим. «Дім — нуль відходів» – це покроковий гід для тих, хто хоче стати дружнім до довкілля і зберегти його для нащадків, а ще поліпшити здоров’я, заощадити час і гроші, що є непоганим бонусом. Однозначно рекомендуємо в домашню бібліотеку!

5. Стівен Сломен і Філіп Фернбак «Ілюзія знання. Чому ми ніколи не думаємо на самоті», «YAKABOO PUBLISHING».

Чи задумувались ви над тим, як мало ми насправді знаємо, не дивлячись на неймовірну доступність інформаціїї та освітніх платформ. Ми поняття не маємо, як працює більшість приладів і механізмів, що нас оточують, рідко перевіряємо факти і продовжуємо вірити у нісенітниці. І ось українською виходить книга, що має нам пояснити, як же так сталося і що нам з цим робити. «Якісно новий путівник у світ людського розуму» – так описує її Psychology Today, тож однозначно вона варта уваги.

6. Кейтлін Аліфіренка, Мартін Ґанда, Ліз Велч «Я завжди писатиму у відповідь», #книголав.

Ми знаємо, що в спільності Dreamarium панує особлива любов та шана до письма від руки. “Я завжди писатиму у відповідь” – це чудовий, проникливий роман про дружбу в листуванні американської дівчинки та африканського хлопчика. Про те, як слово може підтримувати, надихати, допомогати і змінювати долі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
+
Кошик порожній
0