ОНТО: бренд, що творить історію кулькових ручок

15 речей, яких уникають насправді цілеспрямовані особистості

23 Січня, 2018 / Категорія: Планування,Саморозвиток

Успіх у житті часто є результатом наших цілеспрямованих дій та самоорганізації. Найбільш успішні люди приділяють особливу увагу визначенню актуальних пріоритетних завдань та плануванню на майбутнє. Завдяки цій корисній звичці вони в курсі усіх своїх справ, крім того, вони більше встигають, вчасно реагують на життєві виклики та ефективно справляються з ними. Все це їм вдається завдяки тому, що вони не витрачають час на деякі речі, які часто роблять інші.

 1. Вони не пліткують

Цілеспрямовані люди не витрачають час на пусту балаканину та пліткарство, бо їх це не цікавить. Пліткують ті, хто не має чим зайнятися та, як правило, сам не задоволений своїм особистим життям, тому вони намагаються осудити інших.

 2. Вони не займаються усім відразу

Цілеспрямовані люди зосереджуються на чомусь одному, забезпечуючи найбільш ефективне та результативне вирішення завдання. Як показують дослідження, людський мозок може легко впоратися з двома складними завданнями одночасно, рівномірно розподіляючи концентрацію уваги між ними. Тому, коли ми намагаємося виконувати ще якусь третю справу, наш мозок не справляється й ми робимо більше помилок. Концентрація на основному є запорукою успіху.

Зробити все або трекер звичок

3. Вони не відкладають справи на потім

Звичайно, цілеспрямовані люди можуть відкласти вирішення якогось питання  на годину, особливо, якщо це якась неприємна справа, але завдяки списку задач вони завжди беруться за нього вчасно та завершують з найбільш ефективним результатом. «Не відкладай на завтра те, що можна зробити сьогодні» – це їх кредо.

4. Вони не дозволяють різним відволікаючим факторам зруйнувати їх плани

Жодні відволікаючі фактори не змусять цілеспрямовану людину забути про своє завдання та не вплинуть на його якісне виконання, будь-то повідомлення електронної пошти чи соціальних медіа, або люди, що відволікають розмовами у робочий час. Вони усвідомлюють, що такі фактори порушують концентрацію уваги та заважають у досягненні мети, тому усувають їх зі свого життя.

5. Вони не чекають на схвалення іншими

Цілеспрямовані люди не потребують схвалення від інших. Вони знають, що їхні зусилля дадуть свій результат. Вони не підлаштовуються під думку та очікування сторонніх, а концентруються на завданні та досягають особистого і професійного зростання.

 6. Вони ненавидять неорганізованість

Неорганізованість не для цілеспрямованих людей. Додаткові стреси, зниження креативності та топтання на місці – все це є її результатом. Тому у цілеспрямованої людини усі речі знаходяться на своєму місці та гарно організовані, що сприяє продуктивній і ефективній роботі.

Зробити все або трекер звичок

 7. Вони не шукають виправдань, щоб не працювати

Цілеспрямовані люди не шукають виправдають для бездіяльності, бо знають, що завжди можна чекати на підходящий момент чи час, але він так і не настане. Тому вони не кажуть, що у них не вистачає часу чи сил, вони просто ставлять перед собою задачу, шукають спосіб її розв’язання та діють. Той хто хоче – шукає спосіб, хто не хоче – шукає причину.

 8. Вони не уникають ризиків

Цілеспрямовані люди не бояться ризикувати. Вони використовують будь-який шанс, тому що розуміють, що він може більше і не трапитися. Вони прораховують наперед не лише ризики, але їх позитивні та негативні моменти. Ризик – це невід’ємна складова руху вперед.

 9. Вони не зациклюються на минулому

Цілеспрямовані люди не живуть минулим. Вони не зациклюються на речах, які вони зробили, чи не зробили. Вони просто приймають цей факт та рухаються далі. Їх прагнення до успіху набагато більше за розмірковування про минулі поразки. Поразки болючі, але вони роблять нас сильнішими.

 10. Вони не рубають з плеча

Цілеспрямовані люди не роблять необміркованих речей. Вони зважують усі можливості у досягненні їхньої мети. Вони чудово знають, що не все те золото, що блищить. Вони не кидають проект на півдороги, хапаючись за інший. Вони доводять справу до кінця, дотримуючись принципу «готуй сани влітку, а воза взимку».

Зробити все або трекер звичок

11. Вони не втручаються у справи, які їх не стосуються

Цілеспрямовані люди не втручаються у справи інших, якщо вони не стосуються безпосередньо їх самих. Вони займаються лише власними справами та зосереджуються на особистих пріоритетах. Люди, які не здатні займатися власними справами, викликають роздратування у інших. З часом вони перестають розуміти, куди їм рухатися та стикаються з проблемою заниженої самооцінки.

12. Вони не порівнюють себе з іншими

Цілеспрямовані люди усвідомлюють хто вони є, тому у них немає потреби порівнювати себе з іншими, оскільки це часто слугує демотеватором, тоді як всі ми маємо рівні можливості для особистого розвитку та досягнення мети. Цілеспрямовані люди розглядають досягнення інших як приклад для наслідування. Вони мають достатню мотивацію та організацію для реалізації своїх мрій та досягнення мети.

13. Вони не мають надреальних очікувань

Цілеспрямовані люди реалісти. Вони усвідомлюють, що життя не буває без проблем та розуміють, що іноді речі виходять з-під контролю. Вони мають реалістичні очікування та готові стикнутися зі складними ситуаціями. Тим не менше, розумні, реалістичні та дійсно досяжні очікування спонукають до дій та надають натхнення у досягнені мети.

 14. Вони не завжди кажуть «так»

Цілеспрямовані люди не діють на догоду іншим. Вони не погоджуються з усім та усіма просто щоб догодити. Вони завжди кажуть «ні», коли вважають це за необхідне. Вони готові сказати «ні» речам, що заважають зосередитися на важливому або стають перешкодою у досягненні мети.

Зробити все або трекер звичок

 15. Вони не кидають справу на півдороги

Цілеспрямовані люди не зупиняються на півдороги. Вони знають, що той, хто не йде до кінця, не досягне успіху. Успішні люди яким вдалося реалізувати свою мрію тяжко працюють та переборюють проблеми та незгоди у досягненні мети. Завдяки наполегливій праці вони досягають успіху, тоді коли інші здаються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
+
Кошик порожній
0