Зробити все або трекер звичок

6 найкращих ручок від ОНТО

14 Червня, 2018 / Категорія: Планування,Ручки

ОНТО – відносно новий для України, але дуже відомий у світі японський виробник кулькових ручок. Як і все з цієї країни, їх моделі цікаві, різномані, креативні та влучні. Велику увагу в компанії приділяють інноваціям і створенню принципово нових продуктів. В той же час дизайн закохує в себе з першого погляду. Хочемо познайомити вас з найбільш цікавими кульковими ручками цього бренду.

OHTO Horizon

Це чудовий варіант для всіх любителів класичних кулькових ручок. Але, звичайно, в ОНТО додали декілька цікавинок. По-перше, у Horizon надтонкий кінчик. Не зважаючи на середню товщину лінії (0,7 мм), вона виглядає витонченою і охайною, а саме письмо дуже легке, не вимагає додаткових зусиль і рука не втомлюється. По-друге, у ручки подвійний кнопковий механізм. Вона відкривається однією кнопкою, а закривається іншою, що додає родзинки у використання.

Обрати OHTO Horizon можна тут.

OHTO Pencil Ball 1.0

Ця ручка привертає до себе увагу перш за все дизайном. Вона зроблена із кедрового дерева у вигляді звичайного олівця. Pencil Ball 1.0 виглядає масивно, але завдяки матеріалам дуже легка та зручна, добре лягає у руку.

Обрати OHTO Pencil Ball 1.0 можна тут.

OHTO Tasche

Ще одна ручка з креативним дизайном. В складеному вигляді вона у довжину всього 10 см. Але ковпачок знімається і стає продовженням ручки! Дуже просте і цікаве рішення. OHTO Tasche ідеально підходить для кишенькових блокнотів і органайзерів формату Pocket, вона така ж компактна і непомітна.

Обрати OHTO Tasche можна тут.

OHTO Slim line

За канцелярськими стандартами, тонкою вважається ручка з шириною письма 0,5 мм. Але для ОНТО стандарти – це лише умовності. Розробники компанії знають, що чим тонші лінії, тим елегантнішим і охайнішим стає почерк. Тому і випустили ручку OHTO Slim line, ширина письма якої всього 0,3 мм. Металевий корпус ручки також дуже витончений і в той же час зручний.

Обрати OHTO Slim line можна тут.

OHTO Quick Dry Gel Roller Rays

Ролер – це особлива конструкція кулькової ручки, в якій кульку трохи підпружинено. Завдяки цьому стає можливим використання рідких чорнил, подібних до тих, якими пишуть перові ручки. В ОНТО пішли ще далі і винайшли чорнила, що швидко, майже миттєво, сохнуть. Саме вони наповнюють стрижні OHTO Quick Dry Gel Roller Rays. Ніяких розмазувань і підтікань, тільки задоволення від письма. Також у цієї моделі дуже яскрава кольорова гама корпусів.

Обрати OHTO Quick Dry Gel Roller Rays можна тут.

OHTO Liberty

Керамічний ролер по праву вважається найдовершенішою кульковою ручкою. Окрім того, що кулька підпружинена, вона ще й керамічна, тому набагато краще здійснює забір чорнила і абсолютно не зношується з часом. Таку ручку винайшли саме в ОНТО, а Liberty – це остання її модель. Дуже стильна і неймовірно зручна.

Обрати OHTO Liberty можна тут.

Різномаїття ручок ОНТО вражає. А ще більше вражає їх якість та продуманість кожної дрібнички. І тепер вам легко в цьому переконатися, оскільки Dreamarium – офіційний представник ОНТО в Україні. Заходьте у гості, тестуйте та закохуйтесь у ОНТО разом з нами.

X
+
Кошик порожній
0