Зробити все або трекер звичок

8 кроків до 24-годинного Digital Detox

25 Вересня, 2018 / Категорія: Планування,Саморозвиток

Ми всі боїмося загубити або ж десь забути свій смартфон. Ми звикли постійно бути на зв’язку і почуваємося без цього девайсу «як без рук». Але ж смартфон – це лише річ, він не дихає, не має пульсу, ми не відчуваємо його серцебиття, проте ми часто приділяємо йому більше уваги, ніж нашим близьким, дітям чи колегам. Він заполонив наш час і ми дозволяємо керувати нами, нашими думками та стосунками.

24 години «цифрового детоксу» допоможуть вам зрозуміти переваги відключення від цифрових приладів та віртуального життя. Відчуття свободи від цифрової техніки допоможе вам перемогти залежність та дозволить, нарешті, випустити її з рук!

Перші кроки завжди найважчі. Від’єднатися від так званого «цифрового світу» завдяки «цифровому детоксу» буде не легко, але якщо ви вирішили «відімкнути себе від девайсів», переваги такого рішення не змусять себе довго чекати.

8 кроків до цифрової детоксикації

1. Оберіть найкращий день з практичної точки зору. День, коли «відключення» буде не занадто складним, скоріше за все, краще обрати вихідний день.

2. Під час підготовки до «цифрової відсутності», налаштуйте повідомлення, що вас «немає на місці» на своїй електронній пошті. Якщо ви оберете вихідні для вашої 24-годинної цифрової детоксикації, то відправлення відповіді у понеділок є цілком прийнятним.

3. Кілька разів перевірте, що у вас є все потрібне, перш ніж «від’єднатися». Запишіть у блокноті інструкції, місця зустрічей, карти, довідники та інші «нецифрові» матеріали, які стануть вам у нагоді, щоб день «відключення» пройшов без проблем.

4. В ідеалі, ввечері, напередодні 24-годинного «відключення», вимкніть комп’ютери та цифрові прилади, закрийте їх та приберіть з очей, особливо подалі від спальні.

5. Визначте, чим ви будете займатися протягом дня і на чому вам хотілося б зосередити свою увагу під час 24-годинного цифрового детоксу.

6. Так як ви маєте цілий день у своєму розпорядженні, він може здатися занадто довгим без відволікання на життя «в мережі». Заздалегідь детально сплануйте свій день цифрової детоксикації, щоб ви були зайняті якимись справами. Це може стати ідеальною можливістю, щоб зайнятися спортом та віднайти гармонію зі своїм тілом.

7. Не забудьте про відпочинок, а також час, коли ви можете побути з собою на одинці, щоб уповільнитися та дати мозку відпочити від цифрового перевантаження. Якщо ви плануєте вибратися з дому та кудись поїхати, спробуйте чергувати активні розваги з більш спокійними.

8. Наприкінці дня знайдіть час для розслаблення. Створіть куточок для медитації, прийміть ванну і прочитайте книгу (а не смартфон), до того, як лягти спати.

24-годинне «відключення» від мережі допоможе відчути, що ви прожили ціле життя за один день, бо ви прожили його у форматі 360º, а не на 2-дюймовому екрані, ви попрацювали над своїм тіло, дали відпочинок мозку, провели час з близькими та надали собі можливість дихати вільно.

X
+
Кошик порожній
0