lined_numbered_pages-1

Чому важливо нумерувати сторінки у записнику?

06 Листопада, 2018 / Категорія: Планування,Як це працює

Нещодавно ми отримали питання, чому нумерація сторінок у записнику така важлива. І зрозуміли, що не усім відома ця проста істина. Можливо ви замислювалися над тим, чи достатньо залишаєте місця для планування зустрічей у своєму записнику. Або ж ви використовуєте окремі блокноти для роботи та особистих питань для кращої організації своїх записів. Або ви вирішили внести зміни до паперових нотаток відповідно до електронних нотаток. Нумерація сторінок допоможе краще організувати ваш бізнес-планувальник та досягти більшої продуктивності у роботі. І ось чому.

Легко знаходити сторінки з потрібною інформацією

Нумерація сторінок дозволяє легко знайти  сторінку з потрібною інформацією. Це так само як інформація зі змістом або покажчики. Використання змісту напевно було особливо корисним під час написання курсових робіт та дослідницьких звітів в університеті. Так чому ж не скористатися цією корисною навичкою під час ведення записника? Якщо ви працюєте над проектом ABC, ви можете робити записи на сторінці 17, а потім знову на сторінці 25. На сторінці 25 можете зробити примітку, що це взято зі сторінки 17. Ви можете додати номери обох цих сторінок до змісту, що знаходиться на першій сторінці вашого записника.

Теж саме стосується планування майбутніх подій або строків їх виконання. Якщо для організації майбутніх завдань ви використовуєте метод Calendex, то вам потрібно мати номери сторінок для додавання записів до ваших подій.

Припиніть витрачати час на пошук потрібного розділу у записнику для відповідного запису

Просто пишіть. Якщо ви пронумеруєте сторінки, ви зможете робити записи на будь-якій сторінці та швидко знайти їх завдяки нумерації сторінок. Наприклад, рік закінчився. Але ваш робочий записник списаний лише на половину. Ви перейшли на нову роботу і вам потрібно розписати цілі. Без питань! Ви просто відкриваєте наступну вільну сторінку і починаєте записувати. Ви не витрачаєте час на те, щоб подумати, куди ж це все записати. Далі, ви переходите до Змісту, додаєте «Нова робота, План на 30-60-90 днів» та вказуєте номер сторінки. Ви не витрачаєте час на пошук місця для цих записів.

Завдяки нумерації сторінок структура вашого записника стає більш чіткою 

«Я не можу користуватися вашим записником! Це чудово, що у вас є паперовий записник, але він для мене не представляє ніякої користі». В еру цифрових технологій, очікується, що усі будуть користуватися якимось додатком для ведення щоденних записів і кажуть, що цей інтерфейс дозволяє легко знайти будь-які записи. Але не всі відносяться до цієї категорії людей. Ведення записів від руки завжди працює для них краще. Завдяки записуванню краще запам’ятовується інформація, що дозволяє краще її осмислити. А завдяки тому, що сторінки записника пронумеровані, є можливість завжди відповісти, що у блокноті є зміст та будь-які записи можна знайти без проблем.

X
+
Кошик порожній
0