ОНТО: бренд, що творить історію кулькових ручок

Метод GTD в п’яти простих кроках

20 Лютого, 2018 / Категорія: Планування,Саморозвиток,Як це працює

Девід Ален, творець Getting Things Done — методу управління часом, видав книгу, де описані різні методи планування справ. Методи управління часом (GTD) сприяють підвищенню особистої продуктивності у нашому перевантаженому справами житті, яке кидає нам виклики багатозадачності, починаючи з особистого життя та закінчуючи роботою і оточуючою дійсністю. Але для тих, кому потрібно знайти швидкі та ефективні рішення, ми виділили 5 простих кроків організації справ: визначення, розуміння, організація, обміркування, виконання.

Крок 1. Поставити завдання.

Визначіть роботу, яку потрібно зробити зараз. Запишіть найбільш невідкладні справи по пріоритетності. Так ви зрозумієте з чого почати.

Крок 2. Обдумати завдання та визначити пріоритетність.

Саме на цьому кроці знадобляться методи управління часом. Визначте, що потрібно зробити для виконання завдань та які з них є більш терміновими, а які менш.

Крок 3. Організувати роботу.

Організуйтеся. Зробіть, щоб правильна організація роботи стала звичкою. Розподіліть задачі відповідно до послідовності виконання для підвищення ефективності та продуктивності. Знайдіть метод, що відходить саме для Вас та вашої команди.

Крок 4. Перегляд справ.

Будьте готові щось змінити. Частіше переглядайте свої справи.

Крок 5. Зробіть це!

Почати – це найважче. Це стане на багато легшим, якщо Ви приймете до уваги:

  • Контекст (що ви можете зробити безпосередньо зараз?)
  • Час (на що у вас є час, щоб виконати безпосередньо зараз?)
  • Енергія (що ви можете завершити безпосередньо зараз?)
  • Пріоритетність (як тільки Ви визначитесь з контекстом та з тим, скільки часу вам буде потрібно на виконання завдання, починайте працювати над тим, що є більш пріоритетним).

Багатозадачність – це справжнє мистецтво. Але ми відчуваємо себе більш продуктивно, коли життя підкидає якісь складні завдання і нам вдається з ними справитися. Насправді, ми прагнемо отримати нові виклики та перейти на якісно інший рівень. Тож час працювати ефективно та досягати більшого.

X
+
Кошик порожній
0