Зробити все або трекер звичок

Метод планування “43 сторінки”

16 Серпня, 2018 / Категорія: Планування,Як це працює

Планування – невід’ємна частина нашого життя. І ми постійно знаходимося в пошуках ідеальної системи для себе. А їх, насправді, дуже багато і кожна цікава по-своєму. Сьогодні пропонуємо вам ознайомитися з методом “43 сторінки”.

Метод “43 сторінки” – це дуже проста техніка. Для того, щоб розпочати, вам буде необхідний органайзер на кільцях або блокнот зі змінними аркушами. Отже! У вашому органайзері постіно знаходяться 12 щомісячних планів і 31 щоденний (всього 43 сторінки, звідки і пішла назва методу).

План на найближчий місяць повинен бути розписаний дуже детально. А на інші за принципом “що видно”. З плином часу та новими обставинами ви будете корегувати та доповнювати відповідні сторінки і з приходом кожного нового місяця знову матимете чіткий план.

Те саме стосується і щоденного планування: найближчий тиждень має бути сплановано чітко, а інші дні в залежності від інформації, якою ви володієте. І, звичайно, найбільш повно з розгорнуто має заповнюватися поточний день.

Як тільки день закінчується (дехто чекає до закінчення тижня), непотрібні листи викидаються (рекомендується саме викидати аркуші, щоб починати наступний день з чистої сторінки) і вставляються нові. Те саме стосується закінчення місяця. Таким чином, у власника “43 листів” завжди є можливість планувати наперед, завжди починаючи з сьогоднішнього дня.

Переваги методики:

  • Компактність: 43 сторінки займають зовсім небагато місця і ви без проблем зможете носити свій планер з собою.
  • Ви постійно стрямовані в майбутнє, не носите з собою щоденник, що описує проекти річної давнини. Кожен день для вас ніби починається Новий рік. Ви заново оцінюєте ситуацію і робите висновки на основі останніх даних. Це дуже допомогає налаштуватися на планування і нові задачі.

Недоліком методики є те, що вона виконує лише функції планера. Але ви можете нівелювати це, додавши інші розділи до ваших органайзерів чи блокнотів і відокремити їх розділювачами.

Отже, “43 сторінки” – це чудова техніка, яка допомогає максимально зібрати свій внутрішній ресурс, зосередитися та чітко планувати, враховуючи мінливу ситуацію.

X
+
Кошик порожній
0