Зробити все або трекер звичок

Огляд блокноту STORAGE.it New

16 Травня, 2018 / Категорія: Планувальники,Планування

Цієї весни Dreamarium став офіційним представником STORAGE.it –  японської компанії, що займається виробництвом оригінальних та якісних блокнотів. Вони отримали низку нагород, серед яких Good Design Award 2011, Germany Design Awords 2013, Good design awords 2014. І сьогодні ми детально роздивимося STORAGE.it New – нову колекцію 2018 року, де зібрані всі найновіші розробки та інновації.

Блокнот STORAGE.it New випускається в розмірі А5 (210 × 148 мм) та п’яти неймовірних кольорах – неон-рожевий, неон-жовтий, бірюзовий, чорний і білий. Всередині – прошитий блокнот у лінію на 80 аркушів з білого високоякісного паперу. Сама обкладинка знімається і ви можете просто докупити змінний блокнот, коли закінчиться попередній.

Головна “фішка” цього блокноту – кишеня на обкладинці. Вона виготовлена з якісного вінілу, напівпрозора, має незначний відтінок в тон основного кольору. Розмір – на всю довжину та на всю ширину блокноту. Закривається на зручну zip-застібку. Завдяки унікальній формі, в цю кишеню можна покласти дійсно багато речей і нарешті покінчити з безладом у сумці. І саме цікаве – крізь матеріал обкладинки працює тачскрін більшості моделей телефонів. Отже ви можете користуватися ним не виймаючи з кишені.

Всередині на обкладинці ви знайдете 1 кишеню на всю довжину ліворуч та три слоти для карток і тримач для ручки праворуч.

STORAGE.IT  підійде для будь-кого, хто має насичений ритм життя і купу задач, що вимагають постійно мати все під рукою. Він однозначно вартий вашої уваги і зможе стати надійним помічником у навчанні, роботі та особистому житті.

STORAGE.IT – це втілення класного і креативного духу Японії. Це зовсім “інша” канцелярія, що поєднує в собі ексклюзивний дизайн і зручність. Обрати свій STORAGE.IT ви можете тут.

X
+
Кошик порожній
0