Зробити все або трекер звичок

Огляд Датованих планерів Leuchtturm1917 на 2019 рік

13 Вересня, 2018 / Категорія: Планувальники,Планування

Датовані планери Leuchtturm1917 – це результат цілої низки досліджень. Прискіпливі до найдрібніших деталей німці декілька місяців були у пошуках найбільш зручних і популярних видів розворотів, типів лінувань, розташування елементів. Були не тільки опитані експерти з планування, а й звичайні користувачі, чиї побажання приймалися на сайті компанії. І результат того вартий! Планери вийшли надзвичайно простими і зрозумілими, але у той же час неймовірно функціональними. Познайомимося ближче з основнми їх характеристиками.

Перше, що впадає у вічі, це більш насичений колір шрифту та лінування, ніж у звичайних блокнотах Leuchtturm1917. Лінування у блокноті виконує функцію ненав’язливого провідника, що не повинен відволікати від основного процесу – ведення записів. У планері навпаки – кожен елемент несе у собі важливу і потрібну інформацію, отже повинен бути помітним, аби нічого не було упущено.

Незалежно від виду, кожен Датований планер Leuchtturm1917 має наступні розділи:

Загальний огляд року – містить календар на попередній, поточний та наступний роки.

Помісячний огляд року – представляє собою помісячний огляд поточного року у вигляді колонок, де зазначені міжнародні свята на фази місячного циклу.

Проектний план – спеціальний розворот для управління проектними завданнями з тривалим періодом виконання. Кожен місяць представлений у вигляді таблиці, де зліва можна зазначити перелік завдань, а справа – відмітити їх тривалість поденно.

Також кожен планер з твердою обкладинкою містить окремий буклет з алфавітним показчиком, де можна занотовувати адреси, телефони, дні народження тощо.

Тепер розглянемо ближче види планерів.

Щомісячник Leuchtturm1917 на 2019 рік, м’яка обкладинка

Розрахований на 16 місяців, починаючи з листопада 2018 року і закінчуючи лютим 2020 року. 136 пронумерованих сторінок. Доступний у розмірі В5 та чотирьох кольорах. Кожен місяць займає окремий розворот. Одна частина планеру календарна, а інша – листки для записів, що цього року розліновані в крапку. Вони легко поєднуються завдяки пронумерованим сторінкам та графам для їх зазначення в огляді місяця.

Щотижневик Leuchtturm1917 з нотатками на 2019 рік

Розрахований на 12 місяців. 144 пронумеровані сторінки. Доступні розміри кишеньковий, середній та великий, м’яка та тверда обкладинки, а також найбільший вибір насичених кольорів Leuchtturm1917 – 13 варіантів. На кожному розвороті огляд тижня з однієї сторони та лінована сторінка для записів з іншої.  Дуже зручно бачити весь тиждень на одній сторінці.

Щотижневик Leuchtturm1917 в колонках на 2019 рік

Розрахований на 12 місяців. 144 пронумеровані сторінки. Доступні розміри кишеньковий, середній і великий та також 4 кольори. На одному розвороті представлений один тиждень в колонках. В кожному робочому дні під одну годину відведена одна лінія (з 7 ранку до 10 вечора), що дозволяє спланувати свій розклад дуже детально.

Щотижневик Leuchtturm1917 горизонтальний на 2019 рік

Розрахований на 12 місяців. 144 пронумеровані сторінки. Доступні розміри кишеньковий, середній та великий, а також 6 кольорів. Кожен розворот – це один тиждень, з достатньо відведеним місцем для записів по кожному дню. Дозволяє вести більш гнучке планування.

Щоденник Leuchtturm1917 на 2019 рік

Розрахований на 12 місяців. 320 пронумерованих сторінок. Доступні розміри кишеньковий, середній та великий, а також 4 кольори. Під кожен робочий день відведена окрема сторінка, вихідні – на одній сторінці. Подібно до щотижневика в колонках, день поділений на години з 7 ранку до 10 вечора. Незамінний для найдетальнішого щоденного планування.

І, звичайно ж, Датовані планери зберегли всі переваги блокнотів Leuchtturm1917: цупкий високоякісний папір, через який не просочується чорнило (100г/м2 для великого формату і 80 г/м2 для інших), 2 закладки-ляссе, еластичний фіксатор – резинка, внутрішня регульована кишеня, відривні аркуші для нотаток і прошите переплетення, закдяки якому записник дуже добре повністю розгортається.

Датовані планери Leuchtturm1917 на 2019 рік – чудовий вибір для тих, хто веде насичене життя, цінує свій час, бажає бути продуктивним і досягти успіху у наступному році!

Придбати Датовані планери Leuchtturm1917 на 2019 рік можна тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
+
Кошик порожній
0