ОНТО: бренд, що творить історію кулькових ручок

Огляд Датованих планерів Leuchtturm1917

20 Грудня, 2017 / Категорія: Планувальники,Планування

Цього року на всіх українських фанатів Leuchtturm1917 чекав справжній подарунок – у продажу з’явилися Датовані планери на 2018 рік. Популярність планування зростає дуже швидкими темпами, отже цілком логічним і зрозумілим є бажання компанії порадувати своїх прихильників новим продуктом.

Датовані планери Leuchtturm1917 – це результат цілої низки досліджень. Прискіпливі до найдрібніших деталей німці декілька місяців були у пошуках найбільш зручних і популярних видів розворотів, типів лінувань, розташування елементів. Були не тільки опитані експерти з планування, а й звичайні користувачі, чиї побажання приймалися на сайті компанії. І результат того вартий! Планери вийшли надзвичайно простими і зрозумілими, але у той же час неймовірно функціональними. Познайомимося ближче з основнми їх характеристиками.

Зробити все або трекер звичок

Перше, що впадає у вічі, це більш насичений колір шрифту та лінування, ніж у звичайних блокнотах Leuchtturm1917. Лінування у блокноті виконує функцію ненав’язливого провідника, що не повинен відволікати від основного процесу – ведення записів. У планері навпаки – кожен елемент несе у собі важливу і потрібну інформацію, отже повинен бути помітним, аби нічого не було упущено.

Незалежно від виду, кожен Датований планер Leuchtturm1917 має наступні розділи:

Зробити все або трекер звичок

Загальний огляд року – містить календар на попередній, поточний та наступний роки.

Помісячний огляд року – представляє собою помісячний огляд поточного року у вигляді колонок, де зазначені міжнародні свята на фази місячного циклу.

Зробити все або трекер звичок

Проектний план – спеціальний розворот для управління проектними завданнями з тривалим періодом виконання. Кожен місяць представлений у вигляді таблиці, де зліва можна зазначити перелік завдань, а справа – відмітити їх тривалість поденно.

Зробити все або трекер звичок

Також кожен планер з твердою обкладинкою містить окремий буклет з алфавітним показчиком, де можна занотовувати адреси, телефони, дні народження тощо.

Тепер розглянемо ближче види планерів.

Зробити все або трекер звичок

Щомісячник Leuchtturm1917 на 2018 рік, м’яка обкладинка

Розрахований на 16 місяців, починаючи з листопада 2017 року і закінчуючи лютим 2019 року. 88 пронумерованих сторінок. Доступний у розмірі В5 та чотирьох кольорах. Кожен місяць займає окремий розворот. Одна частина планеру календарна, а інша – ліновані листки для записів. Вони легко поєднуються завдяки пронумерованим сторінкам та графам для їх зазначення в огляді місяця.

Зробити все або трекер звичок

Щотижневик Leuchtturm1917 з нотатками на 2018 рік

Розрахований на 12 місяців. 144 пронумеровані сторінки. Доступні розміри кишеньковий, середній та великий, а також 9 кольорів. На кожному розвороті огляд тижня з однієї сторони та лінована сторінка для записів з іншої. Окрім зазначених стандартних кольорів, також випускається в роскішних кольорах серії Metallic і в м’якій обкладинці.

Зробити все або трекер звичок

Щотижневик Leuchtturm1917 в колонках на 2018 рік

Розрахований на 12 місяців. 144 пронумеровані сторінки. Доступні розміри середній і великий та також 4 кольори. На одному розвороті представлений один тиждень в колонках. В кожному робочому дні під одну годину відведена одна лінія (з 7 ранку до 10 вечора), що дозволяє спланувати свій розклад дуже детально.

Зробити все або трекер звичок

Щотижневик Leuchtturm1917 горизонтальний на 2018 рік

Розрахований на 12 місяців. 144 пронумеровані сторінки. Доступні розміри кишеньковий, середній та великий, а також 6 кольорів. Кожен розворот – це один тиждень, з достатньо відведеним місцем для записів по кожному дню. Дозволяє вести більш гнучке планування.

Щоденник Leuchtturm1917 на 2018 рік

Розрахований на 12 місяців. 320 пронумерованих сторінок. Доступні розміри кишеньковий, середній та великий, а також 4 кольори. Під кожен робочий день відведена окрема сторінка, вихідні – на одній сторінці. Подібно до щотижневика в колонках, день поділений на години з 7 ранку до 10 вечора. Незамінний для найдетальнішого щоденного планування.

І, звичайно ж, Датовані планери зберегли всі переваги блокнотів Leuchtturm1917: цупкий високоякісний папір, через який не просочується чорнило (80 г/м2), 2 закладки-ляссе, еластичний фіксатор – резинка, внутрішня регульована кишеня, відривні аркуші для нотаток і прошите переплетення, закдяки якому записник дуже добре повністю розгортається.

Датовані планери Leuchtturm1917 на 2018 рік – чудовий вибір для тих, хто веде насичене життя, цінує свій час, бажає бути продуктивним і досягти успіху у наступному році!

Придбати Датовані планери Leuchtturm1917 на 2018 рік можна тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
+
Кошик порожній
0