Зробити все або трекер звичок

Огляд Filofax Malden Personal Pear

25 Червня, 2018 / Категорія: Планувальники,Планування,Як це працює

Органайзери Filofax відомі по всьому світу не лише завдяки своїй неймовірній функціональності. Фанати також обожнюють різномаїття обкладинок, які постійно оновлюються у відповідності до останніх модних тенденцій. Цього року компанія вирішила розширити кольорову гамму своїх легендарних органайзерів Malden і випустила два нових кольори: Pear i Stone. Роздивимося ближче Filofax Malden Personal Pear.

Модель Malden стала вже справжньою класикою. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри дуже високої якості, що не затирається, не втрачає форми і стійка до пошкоджень. При цьому вона дуже м’яка та приємна на дотик. Колір з часом не тьманіє та не вигорає, зберігає свою насиченість. Особливістю цієї моделі Filofax є контрастна прострочка обкладинки, що вдало підкреслює його прості і правильні форми.

Формат Personal має висоту 192 мм та ширину 150 мм. Діаметр кільцевого механізму 23 мм. Бланки мають висоту 171 мм та ширину 95 мм. Товщина органайзера залежить від його наповнення, і в стандартній комплектації складає 45 мм. Розміри інших форматів можна переглянути тут.

Ліворуч на обкладинці ми знаходимо 4 слоти для карт, 2 вертикальні кишені та кишеню на блискавці. Застібка в тон органайзеру та дуже м’яко закривається. В такій кишені дуже зручно організувати гаманець.

Праворуч – дуже містка вертикальна кишеня на всю довжину і ширину обкладинки, кишеня під змінний блокнот та петля для ручки.

Застібається Malden на кнопку.

Стандартне наповнення Filofax Malden Personal Pear включає всі необхідні для старту види бланків. Тут ви знайдете: розділювачі, бланки для поточних завдань “to do”, бланки в лінію, бланки в клітинку, чисті бланки, бланки з адресами і телефонами, кольорові бланки в лінію, інформаційні бланки з національними святами, датовані бланки тиждень на дві сторінки та бланки для нотаток. Папір кремового кольору, приємний на дотик та гладенький.

В кінці на вас чекає сюрприз – пластикова кишеня з прорізом зверху. Вона чудово підійде для зберігання стікерів, нотаток на окремих аркушах, фотографій тощо.

Filofax Malden Personal Pear – зручний, функціональний і, звичайно ж, красивий. Він дає вам усе необхідне для планування та організації вашого життя. А далі – політ вашої фантазії. І якщо цілі та задачі змінилися – Filofax легко зміниться разом з ними.

X
+
Кошик порожній
0