Зробити все або трекер звичок

Огляд офіційного блокноту Bullet Journal від Leuchtturm1917

09 Серпня, 2018 / Категорія: Bullet Journal,Планувальники,Планування

Популярність системи планування Bullet Journal вражає! Її зручність та адаптивність вже оцінили мільйони фанів по всьому світу. Не дивно, що з часом виникло питання розробки спеціального блокноту для неї. І саме Leuchtturm1917 довів, що він гідний такий блокнот випускати. Так з’явився єдиний офіційний блокнот Leuchtturm1917 Bullet Journal.

Leuchtturm1917 Bullet Journal – це блокнот формату А5 у класичній твердій обкладинці. Він містить 248 сторінок, розлінований в крапку та має три кольори обкладинки на вибір: холодний синій, смарагдовий та чорний.

Перш за все ви помітите папір. Він м’який і гладкий, приємний на дотик, має щільність 80 г/м2 і чудово підходить для будь-якого виду кулькових та перових ручок. Також завдяки прошитому переплетенню блокнот чудово розгортається на 180 градусів і рівно лягає на поверхню столу.

Leuchtturm1917 Bullet Journal зберіг всі переваги звичайного блокноту цього бренду. Тут ви знайдете пронумеровані сторінки (що дуже важливо для Bullet Journal), 8 перфорованих аркушів, регульовану кишеньку для зберігання, наклейки для архівації, резинку-фіксатор.

А тепер детальніше розглянемо особливості саме спеціального видання Bullet Journal. По-перше, в цьому блокноті ви знайдете інструкцію з використання цієї системи планування на англійській мові. Тож, якщо ви не встигли розібратися з усіма її нюансами, або ж отримали такий блокнот в подарунок, все можна буде зробити в процесі.

На відміну від звичайного блокноту Leuchtturm1917, Bullet Journal містить аж 4 сторінки змісту, оскільки це один з найважливіших розділів, що допомогає зорієнтуватися в записах. Так само в цілях кращої навігації в блокноті 3 закладки-ляссе, замість 2.

Чотири сторінки в крапку відведені під планування на майбутнє або Future Log, тож місця буде вдосталь навіть для грандіозних планів. І ще одна сторінка містить так званий “ключ”, або ж маркування для ваших задач в усіма поясненнями по використанню.

Отже, Leuchtturm1917 Bullet Journal – це особливий блокнот, продуманий до найдрібніших деталей і дійно кращий для користування цією системою. Впевніться в цьому самі!

X
+
Кошик порожній
0