ОНТО: бренд, що творить історію кулькових ручок

Огляд планеру “My perfect day”

26 Жовтня, 2017 / Категорія: Планувальники,Планування,Як це працює

Цього літа сім’я планерів Dreamarium поповнилася авторським недатованим щоденником “My perfect day”, розрахованим на три місяці. Це надзвичайно зручний і простий інструмент для планування та організації Вашого часу, що допоможе систематизувати життя та досягти бажаного. Сьогодні розглянемо його наповнення більш детально, аби Ви самі в цьому переконалися.

Планер “My perfect day” зроблений у вигляді книжки з твердою палітуркою. Можливі чотири варіанти кольору: бірюзовий, зелений, коричневий та рожевий. Формат – А5. Містить 224 сторінки приємного кремового відтінку. Щільність паперу складає 80 г/м2, тож більшість ручок, навіть чорнильних, чудово тут пишуть та не переходять на інший бік. Дві закладки-ляссе дозволяють легко знайти завдання поточного дня, а також постійно звірятися з задачами на тиждень або місяць. Закладки виступають на 3 см.

На першій сторінці планеру Ви зазначаєте своє ім’я. Далі йде інструкція з використання запропонованої системи та принципи, що допоможуть Вам в роботі.

Планування необхідно розпочати з встановлення цілей на наступні 3 місяці. Ви обов’язково маєте задіяти декілька сфер життя. Це можуть бути запропоновані напрямки, або ж обрані Вами. Потім автор пропонує виконати вправу, щоб сформувати свої цілі. Після цього Ви можете прочитати мотивуючі та надихаючі цитати та вперед в бій!

Розворот на місяць виконаний у вигляді класичного календаря. Тут, подібно до системи Bullet Journal, можна записати всі важливі датовані події майбутнього місяця. Після цього необхідно встановити цілі вже на поточний місяць та вибрати з них одну-дві основних. Це дуже цікавий прийом, що допоможе тримати у фокусі основні задачі та не загубитися у списку бажаного.

Наступна сторінка дуже схожа на трекер, де Ви маєте описати свої щоденні ритуали. Тут міститься дуже детальна інструкція, як це правильно робити, тож нарешті здобуття гарних звичок зрушить з мертвого місця.

Переходимо далі і звужуємо горизонт планування вже до тижня. На цьому розвороті необхідно встановили цілі та задачі на наступних 7 днів. Прекрасний пункт – як ви себе похвалите в разі успіху. І тут же поруч сторінка з підсумками тижня, яку Ви заповните після його закінчення. Це дуже зручно, адже дозволяє максимально точно і наочно порівняти заплановане і досягнуте.

Розворот кожного дня містить: основну ціль місяця, щоденні ритуали, плани та задачі на день, нагадування по важливим задачам, місце для нотаток, список домашніх справ, список справ “для себе”. Подібно до тижня, тут же знаходиться сторінка з підсумками дня, де Вам пропонується відповісти на такі питання:

  • Що я зробив сьогодні для досягнення своїх цілей?
  • За що я вдячний сьогодні?
  • В чому я сьогодні молодець?
  • Що нового я дізнався, зробив, побачив?
  • Чого мене навчив цей день?

Це чудова нагода зупинитися, перевести подих та проаналізувати свою діяльність, своє життя, ті невеличкі кроки, що ми робимо щодня.

В кінці місяця знову розворот для підведення підсумків, де можна навіть змінити свої основні цілі, якщо Ви відчуєте таку необхідність. Взагалі, в планері саме цій частині планування приділяється багато уваги, адже про неї часто забувають, сконцентрувавшись лише на вирішенні поточних завдань. І саме невміння проаналізувати свою роботу часто приводить до невдач в досягненні цілей.

Точно таким же чином оформлені і наступні два місяці.

В кінці щоденника Ви знайдете сторінки з різноманітними списками – книжок, ідей, улюблених справ тощо (один з прикладів на фото). Цікава особливість: вони інтегровані у загальну систему планування і є інструкція, як саме їх використовувати та поєднувати. Є тут також аркуші в крапку та чисті аркуші, які Ви можете заповнити на власний розсуд.

Остання сторінка – контакти для зворотного зв’язку. Ви можете задати будь-які питання стосовно користування планером та внести свої пропозиції.

Планер “My perfect day” – дійсно особливий та не має аналогів. Це справжній щоденник Вашого шляху до успіху, Ваш кожен єдиний ідеальний день!

Замовити планер можна тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
+
Кошик порожній
0