ОНТО: бренд, що творить історію кулькових ручок

ОНТО: бренд, що творить історію кулькових ручок

02 Травня, 2018 / Категорія: Планування,Ручки

OHTO – це відомий виробник ручок в Японії. Окрім власної лінійки продукції, він виготовляє наповнення та запчастини для інших. Тож, навіть якщо ви ніколи не чули про цей бренд, не виключено, що його продукція зараз у вас під рукою.

Історія OHTO починається з Наката Тузабуро, працівника Міністерства Фінансів Японії, який винайшов особливі чорнила, що на його думку ідеально підходили для використання на банкнотах. Але міністерство відхилило його ідею, тож Наката вирішив створити власне виробництво, аби продовжити роботу зі своїми чорнилами. Так у 1919 році було засновано ‘Nakata-Ohka-do’.

Під час Другої Світової Війни американська армія окупувала Японію, і привезла туди кулькові ручки. На японців вони справили дуже сильне враження – не треба було постійно заправляти чорнило, як в перову ручку, або ж постійно підточувати, як олівець.

Принцип роботи кулькової ручки досить простий: в загнуту на кінці трубку поміщається кулька. З однієї сторони в неї чорнила, а з іншої – папір. Атмосферний тиск давить на чорнила і штовхає їх до кульки, яка крутиться і нібито намотує чорнила на себе та переносить на папір. Але зважаючи на розміри деталей виготовити таку ручку задача не легка.

Наката вирішив налагодити виробництво кулькових ручок в Японії, і в 1949 році це йому вдалося. Перша ручка OHTO задумувалась як олівець, що не потрібно підточувати – вона виглядала як олівець і називалася теж відповідно – “Автоматичний Олівець”. Компанію було перейменовано в “AUTO”, а Наката був нагороджений медаллю японського імператора за внесок у розвиток виробництва кулькових ручок.

В 1974 році компанія вирішує, що назва “AUTO” почала асоціюватися включно з автомобілями і це спантеличує клієнтів. Тож відбувся черговий ребрендинг і світ побачив ім’я “OHTO”.

Не дивлячись на те, що кулькові ручки були дуже популярні, перш за все за їх зручність у використанні, не всі користувачі були задоволені відчуттями під час письма так само, як у випадку з перовою ручкою. Щоб досягти плавності перової ручки, в OHTO винайшли спосіб додати у кулькову ручку чорнила на водній основі та були першими у світі, хто це зробив.

1977 року OHTO випустили першу ручку з гумовим корпусом, а у 1981 зробили ще один прорив – була представлена перша ​​в світі рулонна ручка з керамічним стрижнем. Завдяки інноваційній технології теплової обробки і полірування, компанії вдалося створити кульку для письма із глини, що мала твердість близьку до алмазу. Природнім чином на такій кульці утворюються мікро-кратери, що здатні максимально ефективно здійснювати забір чорнила та переміщувати його на папір. Крім того, кераміка не ржавіє, що забезпечує неймовірно м’яке письмо. Ручка з керамічною кулькою вважається найбільш якісною і зручною по сьогоднішній день.

Зараз OHTO випускає купу різноманітних, цікавих та влучних продуктів, що можуть походити лише з Японії. Це мікс хай-теку, високої моди і мімішності. Механічні олівці у вигляді звичайних, ручки у вигляді олівців, ручки, що складаються, і все це в поєднанні з яскравими кольорами і найновішими чорнилами.

Тож, OHTO – це компанія, що йде попереду, впроваджує інновації, дбає про якість та творить історію кулькових ручок!

X
+
Кошик порожній
0