ОНТО: бренд, що творить історію кулькових ручок

Подарунки з любов’ю від Dreamarium

06 Лютого, 2018 / Категорія: Планування,Події

Вже за тиждень до 14 лютого всі закохані починають відчайдушно замислюватися, як саме відсвяткувати цей день, а головне – що подарувати своїй другій половинці. Адже День святого Валентина – це нагода проявити найніжніші почуття та зануритися в світ приємних вражень. Ми в Dreamarium знаємо, що в таких подарунках важлива кожна деталь, тому підготували святкові подарункові набори зі знижками.

Середній блокнот та тримач для ручки Leuchtturm1917 – 600 грн замість 707 грн.

Якщо ви вірите в силу маленьких деталей, то блокнот Leuchtturm1917 – саме для вас. Кожна дрібничка, чи то нумерація сторінок, чи кишенька на звороті, чи закладки, створені для того, щоб ви могли дійсно насолодитися процесом письма. А оскільки блокнот і ручка повинні бути нерозлучні, то спеціальна петля із самоклейкою стрічкою стане чудовим доповненням до вашого записника.

Замовити подарунковий набір можна тут.

Середній та кишеньковий блокноти Leuchtturm1917 – 900 грн замість 1062 грн.

Вибір розміру блокноту – складна справа, адже кожен має свої особливості і можливості. А чому б не мати по одному на різні випадки? Стандартний А5 та компактний А6 формати будуть вашими надійними помічниками.

Замовити подарунковий набір можна тут.

Кишеньковий блокнот та тримач для ручки Leuchtturm1917 – 450 грн замість 565 грн.

Зазвичай здається, що маленький блокнот зовсім непрактичний. Але насправді саме невеликі розміри надають записнику багато переваг та додаткових функцій, а саме легкості, компактності та мобільності. Додайте до нього петлю для ручки та будьте впевнені, все необхідне завжди поряд з вами.

Замовити подарунковий набір можна тут.

Середній та кишеньковий скетч-буки Leuchtturm1917 – 950 грн замість 1118 грн.

Малюйте, кресліть, проектуйте, робіть ескізи, замальовки і нотатки, розфарбовуйте, затушовуйте – творіть на папері. Скетч-бук Leuchtturm1917 – це 96 сторінок з високоякісного білосніжного паперу щільністю 180 г/м2 для творчості і самовираження. Два найпопулярніші формати – середній та кишеньковий – тепер у одному подарунковому наборі. Великі проекти, або ж швидкі замальовки – вам все під силу.

Замовити подарунковий набір можна тут.

А також, з нагоди свята, на вас чекає безкоштовне пакування наборів.

Любіть, святкуйте, дивуйте, радуйте разом із Dreamarium!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
+
Кошик порожній
0