Зробити все або трекер звичок

Що нового? Прем’єри липня від ОНТО

26 Липня, 2018 / Категорія: Планування,Ручки

Коли ти офіційний представник такої компанії, як ОНТО, то привозити новинки – одне задоволення. Бо це завжди “Вау!” і черга на замовлення. Ловіть нову порцію моделей, що змінять ваше уявлення про кулькові ручки.

Кулькова ручка та механічний олівець OHTO Minimo

Не встигли ми оговтатися від фурору, що спричинила OHTO Slim line, як до нас приїхала нова порція мінімалізму в прямому значенні цього слова. OHTO Minimo – це кулькові ручки та механічні олівці довжиною (увага!) всього 9,1 см і товщиною корпусу 0,4 см! Уявіть собі ручку, що трішки довша за вашу кредитку. Її легко можна використовувати навіть у якості закладки, щоб швидко робити записи в потрібний момент. Ці ручки та олівці комплектуються пластиковою карткою та тримачем з пластику. Виконані у класичному чорному та яскравих помаранчевому, рожевому, зеленому та срібному кольорах.

Оформити замовлення та передзамовлення на OHTO Minimo можна тут.

Керамічний ролер OHTO Words

Керамічний ролер – це справді ідеальна кулькова ручка, тож ми активно розширюємо їх асортимент. Нагадаємо, що на відміну від звичайних кулькових ручок, де кулька залізна, в керамічному ролері стоїть керамічна кулька. Це, по-перше, забезпечує неймовірно м’яке письмо без пробілів. А по-друге, дозволяє використовувати рідкі чорнила, як у перових ручках. OHTO Words – дуже класична колекція. Ручки мають просту, мінімалістичну і водночас вишукану форму. Випускаються у чотирьох кольорах – синьому, срібному, чорному та коричневому.

Оформити замовлення на OHTO Words можна тут.

Керамічний ролер OHTO Dude

Ще один неймовірний керамічний ролер від OHTO. Він перш за все захоплює своїм дизайном – ручка виконана у формі шестигранника, при цьому частина, яку ви тримаєте під час письма, заокруглена для зручності. В Dreamarium OHTO Dude представлений чотирма кольрами – чорним, синім, срібним та пурпурним.

Оформити замовлення на OHTO Dude можна тут.

Також тепер ми можемо вас порадувати синіми та темно-синіми стрижнями для керамічних ролерів! Це дійсно дуже очікувана новинка, тож замовляйте за посиланням.

Сподіваємося, вам сподобалося і ваші wish lists поповнилися новими пунктами!

X
+
Кошик порожній
0