Зробити все або трекер звичок

Як написати книгу за допомогою Bullet Journal

23 Серпня, 2018 / Категорія: Bullet Journal,Планування,Саморозвиток

Написати книгу – не легке завдання. Потрібно багато чого продумати, навіть якщо у вас є оригінальна ідея. Можливо, ви вже багато років збиралися написати книгу, але так і не досягли якогось прогресу у цьому напрямку до теперішнього часу. Деякі люди намагаються закінчити книжку, тому що вони застрягли в певній точці і не можуть рухатися далі. Використання bullet journal для планування проекту книги – це чудовий спосіб, щоб зрушити з місця, а також підтримувати творчий потік у написанні книги, щоб все-таки завершити її.

Нижче наведено кілька способів використання bullet journal, які стануть у нагоді при написанні книги.

Створення асоціативної карти

Асоціативна карта є дуже важливою частиною процесу написання. Коли ви пишете щось такого великого об’єму, як книга, асоціативна карта допоможе краще зрозуміти, що ви хочете сказати і як взагалі ваша книга буде викладатися. Наприклад, ви можете розмістити свою основну мету або тему в центрі, а потім записувати інші ідеї та більш широкі концепції навколо неї. Bullet journal найкращим чином підійде для побудови такої схеми і ви можете повернутися до нього щоразу, коли у вас виникнуть нові ідеї. Асоціативна карта – це найкращий спосіб мозкового штурму для творчого проекту, такого як написання книги.

Визначення структури

Ще одна важлива частина написання книги – визначення структури. На основі асоціативної карти та початкових ідей книги, ви створюєте схему книги. У цьому контексті буде висвітлено про що йтиметься у книзі та як все це має бути представлене. Ви можете відкласти це на потім, але структура є основою написання книги.  Усю структуру ви можете викласти у своєму bullet journal.

Дотримання графіку

Інший спосіб, який допоможе вам написати книгу –  дотримання графіку. Ваш bullet journal – це чудовий інструмент, який допоможе встановити часові рамки та дотримуватися їх, коли мова йде про написання та редагування вашої книги. Ви можете використовувати bullet journal як журнал написання книги, щоб записувати ідеї, відстежувати терміни виконання та прогрес, працювати над сюжетними лініями, темами та іншими елементами, а також образами персонажів для тематики фантастика та інших сюжетів книг.

Це лише декілька способів використання bullet journal, які допоможуть вам у написанні книги. Перш за все, це допомагає звільнити свій розум, відстежувати ідеї та зберігати всі ідеї – великі та малі – і ви матимете повне уявлення над чим потрібно працювати під час написання книги. Він також дозволяє не загубити найменші ідеї та відстежувати, як вони переростають у справжні великі елементи, які разом складають закінчену книгу.

Bullet journal можна використовувати не лише для написання книги. Ця система планування стане у нагоді  при продажу книги видавцям/агентам тощо. Bullet journal використовується скрізь, де потрібно відстежувати те, що ви робите і коли. Ваш bullet journal може стати дуже корисним інструментом для написання книги, якщо ви виробите систему, яка буде працювати саме для вас.

X
+
Кошик порожній
0