Зробити все або трекер звичок

Як вибрати розмір блокноту: Leuchtturm1917

06 Червня, 2018 / Категорія: Планувальники,Планування,Як це працює

Один з найважливіших етапів вибору блокноту – це визначитися з потрібним розміром. Дивлячись на зображення, досить важко уявити реальні габарити, а позначення в описі не завжди зрозумілі. Ми розпочинаємо серію статей, де розглянемо детальніше характеристики блокнотів всіх наших брендів і допоможемо вам в усьому розібратися.

Сьогодні розглянемо розміри блокнотів Leuchtturm1917.

Велики / А4 / Master. Розмір такого блокноту складає 225 x 315 мм. Він ідеально підійде для креслень, схем, планів, будь-яких записів з великою кількістю деталей та приміток. Також його розмір трохи більший за стандартний аркуш А4, тож можна вкладати в нього документи, окремі малюнки тощо. Блокноти Leuchtturm1917 А4 бувають формату Master Classic на 233 аркуші та Slim – 121 аркуш.

Обрати блокнот Leuchtturm1917 формату А4 можна тут.

Середній / А5 / Medium. Це блокнот розміру 145 х 210 мм. Він не дарма так називається, адже є чимось середнім між маленькими моделями, оскільки його досить нескладно взяти з собою, та великими, адже в ньому достатньо місця для розгорнутого ведення записів. Такий блокнот є найзручнішим для планування по системі Bullet Journal і саме в такому розмірі випускається спеціальне видення Leuchtturm1917 Bullet Journal. Лімітована серія Leuchtturm1917 Red Dots, щоденник спогадів Some Lines A Day також мають розмір А5.

Обрати блокнот Leuchtturm1917 формату А5 можна тут.

Кишеньковий / А6 / Pocket. Розмір блокноту становить 90 х 150 мм. Один з найпопулярніших форматів для повсякденного використання. Не займає багато місця, легко розміщується як в сумці, так і в кишені, компактний, але при цьому достатньо функціональний.

Обрати блокнот Leuchtturm1917 формату А6 можна тут.

Маленький / А7 / Mini. Найменший формат розміру 70 х 110 мм. Це непомітний помічник, з яким можна не розлучатися ні на хвилину. Ідеальний для миттєвого запису думок, ідей, цитат, висновків, спонтанних замальовок. Також його можна використовувати як візитницю, картхолдер або навіть гаманець, оскільки його внутрішня кишеня якраз відповідних розмірів.

Обрати блокнот Leuchtturm1917 формату А7 можна тут.

Екстрамаленький / X-Mini. 55 х 80 мм – саме такий розмір має адресна книга  Leuchtturm1917. Щоб уявити його, просто погляньте на свою банківську карту.

Купити адресну книгу Leuchtturm1917 можна тут.

Середній / B5 / Composition. Відносно новий формат в лінійці Leuchtturm1917. Його розмір 178 х 254 мм. Таким чином він трохи більший за формат А5, і менший ніж А4. Прекрасне рішення для тих, кому необхідно робити громіздкі та деталізовані замальовки або ж записи, і при цьому мати блокнот завжди при собі. Також зверніть увагу, що блокнот випускається в м’якій обкладинці.

Обрати блокнот Leuchtturm1917 формату В5 можна тут.

При виборі розміру слід зауважити, що окрім безпосередньо розміру обкладинки, на габарити і вагу блокноту також впливають кількість сторінок і щільність паперу, тож ці параметри потрібно враховувати.

Сподіваємося, тепер ви зможете знайти свій ідеальний блокнот!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
+
Кошик порожній
0