Один з найважливіших етапів вибору органайзеру чи блокноту – це визначитися з потрібним розміром. Дивлячись на зображення, досить важко уявити реальні габарити, а позначення в описі не завжди зрозумілі. Ми продовжуємо серію статей, де розглянемо детальніше характеристики блокнотів та органайзерів всіх наших брендів і допоможемо вам в усьому розібратися.
Сьогодні розглянемо розміри органайзерів та блокнотів Filofax.
Вибираючи собі Filofax, потрібно звернути увагу на три речі:
– Розмір бланків. Саме він визначає формат органайзерів та блокнотів.
– Розмір обкладинки. Тут немає стандарту і обкладинки одного формату можуть суттєво відрізнятися в залежності від дизайну і колекцій.
– Діаметр кілець. Він визначає товщину органайзеру.
Отже, розглянемо формати Filofax та розберемося в усіх нюансах.
Формат А4 – найбільший. Розмір бланків в ньому 297 x 210 мм. Приблизний розмір обкладинки органайзерів 320 x 265 мм, блокноту – 303 x 225 мм. Діаметр кілець 25 мм. Clipbook в форматі А4 не випускається.
Органайзери та блокноти формату А4 – це справжній професійний інструмент для планування і ведення записів. Це окремий аксесуар, в якому може поміститися все, а ось його вже вмістити кудись важко. Ідеальний для креслень, схем і масштабних думок.
Filofax формату А4 ми привозимо під замовлення.
Формат А5 – другий за розміром. Розмір бланків в ньому 210 x 148 мм. Приблизний розмір обкладинки органайзерів 235 x 195 мм, Clipbook – 212 x 185 мм, блокноту – 214 x 163 мм. Діаметр кілець може бути від 15 до 30 мм в залежності від моделі.
На великих бланках А5 знайдеться місце для всього. Такий органайзер дає необмежені можливості у плануванні та організації свого життя. Але він громіздкий і його буває складно носити з собою. Тому для тих, хто вбачає в цьому проблему, компанія випустила Clipbook. В ньому обкладинка значно менших розмірів та без кишеньок. А ті користувачі, які бажають мати компактність блокноту та переваги органайзеру, обирають блокнот Filofax зі змінними бланками.
Обрати органайзер чи блокнот формату А5 можна тут.
Формат Personal – найпопулярніший. Розмір бланків в ньому 171 x 95 мм. Приблизний розмір обкладинки органайзерів 190 x 135 мм, Clipbook – 174 x 135 мм. Блокнот в цьому форматі не випускається. Діаметр кілець може бути від 11 до 23 мм в залежності від моделі.
Формат Personal такий же насичений кишенями та додатковими функціями, як і А5, але меншого розміру. Він досить компактний, але при цьому має функціональні бланки, що за розмірами близькі до стандартного А6. Personal абсолютно не важко носити з собою, але тим, хто шукає ще більш витончений варіант, можна скористатися Clipbook Personal. Так само як і форматі А5, він без кишеньок, суперлегкий і мобільний.
Обрати органайзер чи блокнот блокнот формату Personal можна тут.
Формат Pocket – найкомпактніший. Розмір бланків в ньому 120 x 81 мм. Приблизний розмір обкладинки органайзерів 145 x 110 мм. Блокнот в цьому форматі має інший розмір бланків (140 x 90 мм) та розмір обкладинки 144 x 105 мм. Clipbook в форматі Pocket не випускається. Діаметр кілець може бути від 11 до 23 мм в залежності від моделі.
Формат Pocket являє собою оптимальне поєднання невеликого розміру і повноцінної функціональності. Не дивлячись на свої скромні габарити, він дозволяє складати докладні плани, вести повноцінні записи і при цьому вільно розміститься в заповненій сумочці чи портфелі. Блокнот Filofax Pocket майже не відрізняється за габаритами, але має бланки більшого розміру.
Обрати органайзер чи блокнот блокнот формату Pocket можна тут.
При виборі розміру слід зауважити, що окрім безпосередньо розміру обкладинки, на габарити і вагу блокноту та органайзеру будуть впливати також кількість бланків, які ви туди поставите, тож це також потрібно враховувати.
Сподіваємося, тепер ви зможете знайти свій ідеальний блокнот або органайзер!
Гід по розмірам Leuchtturm1917 можна почитати тут.
Залиште відповідь
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.