Про компанію

Коли займаєшся просуванням та продажем інструментів для планування, ефективного використання часу та досягнення цілей, мимоволі і сам починаєш концентруватися лише на показниках та цифрах. І це зовсім не погано для розвитку та бізнесу. Але для справжнього успіху і задоволення від того, чим займаєшся, потрібна ще і мрія! Здавалося б так просто, але чи насправді ми кожного дня пам’ятаємо про це? Чи насправді в кожного з нас взагалі є заповітна мрія? Ми створили Dreamarium, щоб не припиняти мріяти, пам’ятати заради чого ми так невпинно працюємо, та допомагати Вам вірити в себе, свої мрії та здійснювати їх. Щоб кожен Ваш день був не лише ретельно спланований і використаний з найбільшою ефективністю, а ще й наповнений радістю від насиченого життя, щастям від того, що Ви займаєтесь не лише тим, що потрібно, але ще й тим, що хочеться. Саме тому в нашому асортименті, окрім улюблених Вами LEUCHTTURM1917 та Filofax, з’являються дитячі фотоальбоми та товари для творчості. Бо лише гармонійне поєднання роботи, сім’ї та захоплень робить нас по-справжньому щасливими. Саме тому ми ретельно відбираємо найкращі матеріали для нашого блогу, щоб разом з нами Ви мали змогу розвиватися, зростати та пізнавати себе. Саме тому ми зробили наш Instagram простором натхнення та краси, аби Ви могли творити та слухатися свого серця. Мабуть, в цьому і є наша місія – надихати на щасливе життя та здійснення мрій. Приєднуйтеся!

Про компанію

Filofax – бренд, котрий встиг стати в світі ім’ям для всіх органайзерів. Створений 1921 року в Англії і сьогодні є лідером у світі органайзерів та практичних інструментів для планування та записів.
Останні роки було випущенно декілька інноваційних продуктів, що стали новим етапом для розвитку компанії та галузі вцілому.
Dreamarium ексклюзивний представник Filofax в Україні.

Leuchtturm1917 – це 100 років досвіду виготовлення високоякісної канцелярії, що були втілені в лінійку блокнотів, яка за досить короткий час стала справжнім лідером на ринку. Leuchtturm1917 – це висока якість у дрібних деталях, що створюють індивідуальність. 17 кольорів, що постійно оновлюються, якісний папір та приємне для ока лініювання, зміст та номери сторінок, дві закладки – це лише деякі особливості цих незрівнянних блокнотів.
Dreamarium є ексклюзивним представником Leuchtturm1917 в Україні.

Про компанію
Про компанію

OHTO – це відомий виробник ручок в Японії. Окрім власної лінійки продукції, він виготовляє наповнення та запчастини для інших. Тож, навіть якщо ви ніколи не чули про цей бренд, не виключено, що його продукція зараз у вас під рукою.
Компанію було засновано в 1919 році і спеціалізувалася вона спершу на виготовлені чорнил. А вже 1949 року OHTO здійснює справжній прорив і випускає першу в Японії кулькову ручку. І це був лише початок інноваційної діяльності. Чорнила на водній основі, керамічний стержень, гелеві ручки – це лише частковий перелік винаходів, що зробили в OHTO.
Сьогодні OHTO випускає купу різноманітних, цікавих та влучних продуктів, що можуть походити лише з Японії. Це мікс хай-теку, високої моди і мімішності. Механічні олівці у вигляді звичайних, ручки у вигляді олівців, ручки, що складаються, і все в поєднанні з яскравими кольорами і найновішими чорнилами.
OHTO – це компанія, що йде попереду, впроваджує інновації, дбає про якість та творить історію кулькових ручок!
Dreamarium є ексклюзивним дистриб’ютором бренду OHTO в Україні, а також працює з клієнтами з Білорусі.

Semikolon була заснована 1988 року неподалік Мюнхена. Головна ідея бренду – це високоякісні продукти виготовлені в яскравих кольорах та мінімалістичному дизайні. В асортименті фотоальбоми та коробки для фото, підставки для канцелярії на стіл та коробки для зберігання речей, блокноти та олівці, папки для архівації та аксесуари на кожен день, оригінальні весільні та дитячі колекції фотоальбомів. Всі ці продукти виготовляються у 15 насичених кольорах, тож з легкістю можна створити гармонійний простір на робочому столі та у кімнаті.
З 2014 року Semikolon входить до групи компаній Leuchtturm, тож Dreamarium став також дистриб’ютором і цього надзвичайного бренду.

Про компанію
Про компанію

Mark’s Inc. – японська компанія виробник оригінальної та якісної канцелярії. Створена в 1986 році як дизайн-бюро, зараз є провідною японською компанією з виробництва блокнотів, ручок, пеналів, сумок та безлічі інших аксесуарів на кожен день. Щороку отримує відзнаки найпопулярнішими європейськими та світовими преміями за видатний дизайн та нестандартні рішення у своїх продуктах. Dreamarium є офіційним та ексклюзивним представником брендів компанії в Україні.

STORAGE.IT – це лінійка блокнотів та кейсів з м’якою вініловою обкладинкою, що має кишеню на застібці унікальної форми. В ній ви можете зберігати ваш телефон, навушники, ручку чи олівець, документи, картки, квитки, стікери та будь-які інші необхідні дрібнички! Спеціальний матеріал та товщина обкладинки дозволяють користуватися тачскріном більшості моделей смартфонів, не виймаючи їх з кейсу.
STORAGE.IT – це втілення класного і креативного духу Японії. Це зовсім “інша” канцелярія, що поєднує в собі ексклюзивний дизайн і зручність, отримала низку нагород, серед яких Good Design Award 2011, Germany Design Awords 2013, Good design awords 2014.
Бренд STORAGE.IT є одним з провідних серед сім’ї брендів Mark’s Inc.

Про компанію
Про компанію

Maste Washi Tape – це зроблені в японському стилі стрічки з паперу washi. Більш ніж 100 цілком унікальних забарвлень надають нескінченних можливостей для вираження вашої креативності.
Maste Washi Tape чудово приклеюються до будь-яких поверхонь, і так само легко видаляються з них – без метушні, слідів та зайвих рухів. Неважливо, де ви будете їх використовувати – прикрашати свій планер, щоденник, інтер’єр, для будь-яких хобі – світ навколо заграє новими кольорами та стане особисто вашим, таким, як ви його бачите. Maste Washi Tape настільки прості в використанні, що кожний ваш витвір буде виглядати досконало, а використання в роботі перетвориться на гру. Вони підходять навіть для дитячої творчості.
Справжні washi tape виготовляють лише в Японії, вони є національним символом, тож Mark’s Inc. не могла обійти увагою цей чудо-скотч, що люблять в усьому світі та в Україні.

Treuleben – luxury-бренд з Німеччини, що увібрав у себе 100-річний досвід з виробництва блокнотів та шкіряних аксесуарів. Витончений дизайн продуктів у класичному стилі здобув престижну премію German Design Award 2018. Для ручного виготовлення блокнотів, щоденників, папок, обкладинок для паспорта та кейсів для карток використовується тільки відбірна італійська натуральна шкіра від єдиного постачальника. Папір для блокнотів розроблено та виготовляється на замовлення компанії. Кожен виріб має найвищу якість та запакований в преміум подарункову коробку.
Продукти Treuleben ексклюзивно представлені в каталозі Dreamarium та поставляються в Україну виключно за попереднім замовленням.

Про компанію
X
+
Кошик порожній
0