Про компанію

Велика подорож починається з маленького кроку, а Дрімаріум почався з маленької пристрасті.
В 2009 році ми дізнались про органайзери Filofax і життя поділилося на до та після. Тоді народилася ідея зробити цей бренд доступним в Україні. Так ми стали офіційним представництвом Filofax! Цьому передувало оперативне вивчення бізнес-англійської та десятки міжнародних листів. Але бажання разом з ідеєю були сильніші за будь-які складнощі.
З кожним днем до нашого канцелярського ком’юніті додавались нові учасники. Так ми відкрили офіс, склад та перший магазин.
В 2013 ми вперше побували на міжнародній виставці в Німеччині – PaperWorld. Цього разу ми повернулись додому з райдужною палітрою блокнотів Leuchtturm1917. Так в Україні з’явився ще один бренд із сторічною історією.
Ми постійно розширюємо асортимент найкращими брендами на ринку канцелярії. Так до нас прийшли японські бренди OHTO, Midori, MD Paper, Traveler’s Company.
Ми робимо все, щоб задовільнити всіх поціновувачів якісної канцелярії, таких як і ми самі. В нашому акаунті Instagram ми створили щире ком’юніті, де ви можете ділитись своїми успіхами в плануванні, надихатись, знаходити нові ідеї та планувати разом! Ми завжди шукаємо ідеальний work life balance, можливості зростання кожного з нас як особистості, ідеї розвитку бізнесу та ділимось всіма знахідками з вами. Ми хочемо показати, що планування – це не нудна бізнес-структура. Планування та письмо від руки може змінити ваше життя, допомогти вам усвідомити свою місію, знайти своє щастя, змінити діяльність. Планування допоможе усвідомити свою мрію та по кроку кожного дня прийти до неї. В цьому ми бачимо місію Dreamarium – бути провідником до здійснення ваших мрій! Приєднуйтесь 🙂

Про компанію

Filofax – британський бренд, котрий завоював світ унікальними органайзерами. Компанія заснована 1921 року в Англії і сьогодні є лідером у світі органайзерів та практичних інструментів для планування та записів.
Обкладинка зі шкіри та кільцевий механізм, за допомогою якого легко можна змінювати наповнення вашого планувальника – класичний виріб Filofax. Зараз сучасний асортимент бренду представляє також вироби з еко-шкіри, органайзери-гаманці, бланки та аксесуари до органайзерів, ручки, блокноти зі змінними аркушами, органайзери-блокноти Clipbook та ще багато цікавинок.

Dreamarium є ексклюзивним представником бренду Filofax в Україні.

Leuchtturm1917 – німецький бренд зі 100-річною історією, що є лідером на ринку прошитих блокнотів.  лаконічність, якість в найдрібніших деталях та максимальну функціональність.
Leuchtturm1917 – це лаконічність, висока якість в найдрібніших деталях та максимальна функціональність. 17 кольорів, що постійно оновлюються, якісний папір та приємний колір лініювання, зміст та пронумеровані сторінки, дві закладки, кишеня для паперів – це лише деякі особливості цих блокнотів.
Бренд постійно додає до асортименту лімітовані колекції, блокноти для саморозвитку, ручки, олівці та вдосконалює свої класичні товари. Найпопулярнішим аксесуаром до блокноту є тримач для ручки Leuchtturm1917.
Dreamarium є ексклюзивним представником Leuchtturm1917 в Україні.

Про компанію
Про компанію

OHTO – це відомий виробник ручок в Японії. Окрім власної лінійки продукції, він виготовляє наповнення та запчастини для інших. Тож, навіть якщо ви ніколи не чули про цей бренд, не виключено, що його продукція зараз у вас під рукою.
Компанію було засновано в 1919 році і спеціалізувалася вона спершу на виготовлені чорнил. А вже 1949 року OHTO здійснює справжній прорив і випускає першу в Японії кулькову ручку. І це був лише початок інноваційної діяльності. Чорнила на водній основі, керамічний стержень, гелеві ручки – це лише частковий перелік винаходів, що зробили в OHTO.
Сьогодні OHTO випускає купу різноманітних, цікавих та влучних продуктів, що можуть походити лише з Японії. Це мікс хай-теку, високої моди і мімішності. Механічні олівці у вигляді звичайних, ручки у вигляді олівців, ручки, що складаються, і все в поєднанні з яскравими кольорами і найновішими чорнилами.
OHTO – це компанія, що йде попереду, впроваджує інновації, дбає про якість та творить історію кулькових ручок!
Dreamarium є ексклюзивним дистриб’ютором бренду OHTO в Україні.

Traveler’s Company – це відомий японський бренд, що виготовляє шкіряні блокноти зі змінним наповненням. Також в асортименті бренду є латунні аксесуари вінтажного дизайну, ручки та олівці.
Компанія створила блокноти для всіх, хто любить подорожувати. Але блокноти завоювали серця прихильників якісної канцелярії не тільки як travel book, а й для щоденного користування. Поціновувачі Traveler’s Company створюють вінтажні розвороти з різних типів паперу, стікерів, декоративних скотчів та завойовують своєю творчістю соціальні мережі.
Блокноти-конструктори в шкіряній обкладинці мають мінімалістичний дизайн: неймовірно приємна шкіра в поєднанні з резинкою-застібкою. Всередині блокнот, м’який папір та закладка. Все функціонально та просто.
Головна особливість – обкладинку можна наповнювати різними змінними блокнотами одночасно. Для цього є спеціальні резинки, за допомогою яких ви зможете їх закріплювати. Також до блокноту можна додати тримач для ручки та різні аксесуари (кишеньки для паперів, візиток, карток, стікери).
Шкіряна обкладинка дозволить користуватись блокнотом роками. І з часом шкіра буде змінювати свій вигляд, ставати ще кращою та відображати на собі всі ваші життєві подорожі. Це блокнот в якого з часом з’являється душа, особлива у кожного власника блокноту Traveler’s Company.
Dreamarium є ексклюзивним дистриб’ютором бренду в Україні.

Про компанію
Про компанію

Midori – це японський бренд, що був створений ще в 1950 році. Основним продуктом, що виробляла компанія був якісний папір та конверти. Відтоді бренд розширював асортимент і зараз він налічує тисячі позицій. Це повноцінний виробник канцелярських товарів, що вражають своїм дизайном та функціональністю. До бренду входять блокноти MD Paper та безліч канцелярських аксесуарів, таких як скірпки, стікери, лінійки, закладки, відривні блокноти для нататок, очисники для столу, контейнери та багато інших продуктів.
Знаковим для бренду є дизайн виробів. Всі вони змушують дивуватись та відчувати естетичну насолоду від використання.
Dreamarium є ексклюзивним дистриб’ютором бренду в Україні.

MD Paper – японський бренд в основі якого простота. Нічого зайвого не має бути під час процесу письма або малювання. Неймовірно м’який та гладкий папір є основою бренду. Продукти MD Paper порівнюють з тофу – основним інгридієнтом японської кухні. Тофу виготовляють з двох простих продуктів, води та сої. Так само простим є папір, що виготовляють з води та целюлози. Але в обох випадках для якісного продукту потрібна чітка технологія та вивірені пропорції.
Блокноти не мають обкладинки, щоб ви могли відчувати текстуру паперу та бачити акуратно прошиту основу. Кожен блокнот має контрастну закладку та три види лініювання: чисті аркуші, лінія та клітинка. В комплекті є стікери для маркування та підпису, які ідеально поєднуються з дизайном блокнота.
Блокноти MD виготовляються в 4 форматах: A6 (кишеньковий), B6 Slim (paperback), A5 та A4, відповідно до форматів книг, що випускають в Японії.
Dreamarium є ексклюзивним дистриб’ютором бренду в Україні.

Про компанію
Про компанію

Semikolon була заснована 1988 року неподалік Мюнхена. Головна ідея бренду – це високоякісні продукти виготовлені в яскравих кольорах та мінімалістичному дизайні. В асортименті фотоальбоми та коробки для фото, підставки для канцелярії на стіл та коробки для зберігання речей, блокноти та олівці, папки для архівації та аксесуари на кожен день, оригінальні весільні та дитячі колекції фотоальбомів. Всі ці продукти виготовляються у 15 насичених кольорах, тож з легкістю можна створити гармонійний простір на робочому столі та у кімнаті.
З 2014 року Semikolon входить до групи компаній Leuchtturm, тож Dreamarium став також дистриб’ютором і цього надзвичайного бренду.

Mark’s Inc. – японська компанія виробник оригінальної та якісної канцелярії. Створена в 1986 році як дизайн-бюро, зараз є провідною японською компанією з виробництва блокнотів, ручок, пеналів, сумок та безлічі інших аксесуарів на кожен день. Щороку отримує відзнаки найпопулярнішими європейськими та світовими преміями за видатний дизайн та нестандартні рішення у своїх продуктах. Dreamarium є офіційним та ексклюзивним представником брендів компанії в Україні.

Про компанію
Про компанію

STORAGE.IT – це лінійка блокнотів та кейсів з м’якою вініловою обкладинкою, що має кишеню на застібці унікальної форми. В ній ви можете зберігати ваш телефон, навушники, ручку чи олівець, документи, картки, квитки, стікери та будь-які інші необхідні дрібнички! Спеціальний матеріал та товщина обкладинки дозволяють користуватися тачскріном більшості моделей смартфонів, не виймаючи їх з кейсу.
STORAGE.IT – це втілення класного і креативного духу Японії. Це зовсім “інша” канцелярія, що поєднує в собі ексклюзивний дизайн і зручність, отримала низку нагород, серед яких Good Design Award 2011, Germany Design Awords 2013, Good design awords 2014.
Бренд STORAGE.IT є одним з провідних серед сім’ї брендів Mark’s Inc.

Maste Washi Tape – це зроблені в японському стилі стрічки з паперу washi. Більш ніж 100 цілком унікальних забарвлень надають нескінченних можливостей для вираження вашої креативності.
Maste Washi Tape чудово приклеюються до будь-яких поверхонь, і так само легко видаляються з них – без метушні, слідів та зайвих рухів. Неважливо, де ви будете їх використовувати – прикрашати свій планер, щоденник, інтер’єр, для будь-яких хобі – світ навколо заграє новими кольорами та стане особисто вашим, таким, як ви його бачите. Maste Washi Tape настільки прості в використанні, що кожний ваш витвір буде виглядати досконало, а використання в роботі перетвориться на гру. Вони підходять навіть для дитячої творчості.
Справжні washi tape виготовляють лише в Японії, вони є національним символом, тож Mark’s Inc. не могла обійти увагою цей чудо-скотч, що люблять в усьому світі та в Україні.

Про компанію
Про компанію

Treuleben – luxury-бренд з Німеччини, що увібрав у себе 100-річний досвід з виробництва блокнотів та шкіряних аксесуарів. Витончений дизайн продуктів у класичному стилі здобув престижну премію German Design Award 2018. Для ручного виготовлення блокнотів, щоденників, папок, обкладинок для паспорта та кейсів для карток використовується тільки відбірна італійська натуральна шкіра від єдиного постачальника. Папір для блокнотів розроблено та виготовляється на замовлення компанії. Кожен виріб має найвищу якість та запакований в преміум подарункову коробку.
Продукти Treuleben ексклюзивно представлені в каталозі Dreamarium та поставляються в Україну виключно за попереднім замовленням.

X
+
Кошик порожній
0