Планування на папері – антидот прокрастинації

5 корисних звичок для успішного 2021 року

04 Лютого, 2021 / Категорія: Саморозвиток

Як часто ви обіцяли собі з нового року почати нове життя, але всі плани знову летіли шкереберть? Досить лише мріяти, час діяти! Ми хочемо поділитися з вами п’ятьма корисними звичками для успішного 2021 року, які допоможуть вам побороти лінь та прокрастинацію і стануть фундаментальними на шляху до нових звершень.

1)  Планування — запорука ефективності

5 корисних звичок для успішного 2021 року

Планування дає вам змогу ясно побачити цілі на день, зрозуміти пріоритетність їх виконання і, як наслідок — сприятиме прогресу в роботі. Візуалізація списку справ допоможе правильно вибудувати щоденний графік та позбавить тривожності щодо справ, які «зовсім вилетіли з голови». У вашому плані має бути час як для роботи, так і для відпочинку: поруч із задачами пишіть приблизний час, який ви плануєте витратити на їх виконання. Щотижня аналізуйте вашу продуктивність: планування має бути гнучким та підлаштованим саме під ваш ритм життя.

Чудовими помічниками у плануванні є записники від Dremarium: з ними ви почнете свій шлях до успішного та організованого життя!
А ще у налаштуваннях вашого телефону поставте таймери на використання соціальних мереж (якщо, звичайно, ваша робота напряму не пов’язана з ними). Постійний інформаційний потік з’їдає ваш час та засмічує голову непотрібними повідомленнями.

2)    «Дихайте!»

Спорт тренує ваші м’язи, а релаксація та техніки правильного дихання тренують ваш організм перед боротьбою зі стресом та тривожністю. Згідно з багаточисельними медичними дослідженнями дихальні вправи допомагають підвищити рівень витривалості та працездатності, нормалізувати сон та позбутися відчуття постійної втоми.
На Youtube є безліч відео, які демонструють різні техніки дихання, що є ключем до заспокоєння, або ж навпаки до активності та бадьорості!

3)  Час для читання + саморозвиток

5 корисних звичок для успішного 2021 року

Читання розвиває пам’ять, стимулює розумову діяльність та сприяє розвитку творчого потенціалу. Виділіть у своєму щоденному розкладі 30 хвилин на читання (середньостатистична людина «залипає» у соціальних мережах близько трьох годин щоденно, тому знайти півгодинки для книги — цілком досяжна ціль).

На Readmodo можна вибрати що почитати. Та якщо ви не любитель художньої літератури, почніть з книг для саморозвитку: вони допоможуть розставити життєві пріоритети, а також з ними легше формувати ті чи інші звички.

4)  «Я те, що я їм»

5 корисних звичок для успішного 2021 року

Одного разу, коли у давньогрецького філософа Сократа запитали про секрет його чудової фізичної форми та міцного здоров’я, він відповів, що «їсть, щоб жити, а не живе, щоб їсти». Основне завдання їжі — не заспокоєння нервів солоденьким після важкого робочого дня, не чіпси з друзями, бо без цього неможливий перегляд комедії, а насамперед — постачання організму всіма необхідними для його повноцінного функціонування речовинами. Нам здається, що фаст-фуд — найсмачніша їжа у світі, однак це оманливе відчуття викликане надмірною кількістю шкідливих підсилювачів смаку. Корисна їжа стане набагато смачнішою, коли ви відмовитеся від «штучних» продуктів та почнете вживати страви, що насичені потрібними нашому організму білками, жирами та вуглеводами.
Їжте стільки, скільки вам хочеться: не напихайте до рота одразу всю тарілку. Зменште порції — це не тільки сприятиме легкості після прийому їжі, а й допоможе вам схуднути.

5)    Щоденна вдячність

Звичка говорити “дякую” — це більше, ніж просто ознака вихованості. Щоденний вияв вдячності сприяє встановленню внутрішньої гармонії. Увечері перед сном запишіть у щоденнику, за що ви вдячні цьому дню. Я класно попрацювала, знайшла нового друга, навчився плавати чи нарешті побачив сонце після тижневих злив? Подякуйте Богу, Всесвіту та самому собі за можливість відчувати радість. Знаходьте щастя у простих речах та щодня будьте на позитиві!

5 корисних звичок для успішного 2021 року

Еріка Рикун
Редакторка Readmodo

X
+
Кошик порожній
0