Співробітництво

Постачальникам

Ми постійно розширюємо наш асортимент у напрямках – канцелярія, подарунки, товари для творчості та хобі. Ми реалізуємо власний імпорт, та готові до співробітництва з місцевими виробниками та імпортерами цікавої продукції. Якщо Ви зацікавленні в довгостроковій взаємовигідній співпраці, ми відкриті для Ваших пропозицій. Окрім власного інтернет-магазину та шоу-руму, ми маємо широку мережу партнерів та безліч творчих ідей, тож наше співробітництво може виявитися ширшим, ніж Ви очікували.

Корпоративним клієнтам і рекламним агентствам

Ви шукаєте оригінальний подарунок для своїх колег або партнерів? Ви втомилися від шаблонних комерційних пропозицій та низькоякісних сувенірів? Ви хочете отримати Ваше замовлення в строк без зайвих турбот?

Більшість продукції в нашому каталозі – наш власний імпорт, тому ми можемо гарантувати високу якість, найкращий сервіс, стислі строки виконання замовлення та спеціальну ціну.

Роздрібним продавцям та інтернет-магазинам

Якщо Ви плануєте розширення асортименту, або щойно відкрили власний магазин, ми залюбки запропонуємо Вам товари найвищої якості від світових лідерів у своїх сегментах. Ми є прямими та ексклюзивними імпортерами таких торгових марок, як Filofax, Leuchtturm1917, Semikolon, OHTO і постійно розширюємо наш портфель брендів. Ми можемо запропонувати Вам найкращі умови співробітництва для взаємного розвитку та росту.

X
+
Кошик порожній
0