ОНТО: бренд, що творить історію кулькових ручок

10 особистих челленджів до Нового року

30 Листопада, 2017 / Категорія: Ідеї,Планування,Події,Саморозвиток

До Нового року залишився лише місяць. Тож саме час задуматися над підготовкою до свята, аби все встигнути. І хоч 31 день здається зовсім невеликим проміжком часу, ви ще можете змінити своє життя, позбутися проблем і зустріти святковий бій годинника опівночі зовсім новою людиною. Пропонуємо вашій увазі 10 особистих челленджів, що допоможуть поступово і системно зробити все те, що ви так довго відкладали.

1. Челлендж підготовки до святкування Нового року

Протягом року ви, мабуть, не раз обіцяли собі перестати робити все в останні хвилини. Спробуйте це нарешті здійснити, підготувавшись заздалегідь до святкування Нового року. Складіть список подарунків, продумайте святковий декор, розпишіть меню, складіть список гостей, можна навіть вигадати сценарій свята. Всі поставлені завдання розподіліть по дням і спокійно та виважено готуйтеся. Все точно вийде ідеально і без нервів!

2. Челлендж позбутися всього зайвого.

Ви навіть не уявляєте, яка кількість речей знаходиться у вашій оселі. Всі вони так чи інакше потребують догляду – прибирання, ремонту, споглядання. Це забирає дуже багато часу та енергії. Залишити все зайве в старому році – чудовий спосіб позбутися цього тягара. Складіть план прибирання на наступний місяць. Можна керуватися місцем зберігання речей (кухня, вітальня) або їх категорією (одяг, косметика, книги). Головне бути рішучим!

3. Челлендж очищення організму.

Цей челлендж подібний до попереднього, але стосується, скажімо так, вашого екстер’єру. Як би ми не старалися, але суворо дотримуватися здорового способу життя виходить не дуже добре. Тому періодично необхідно допомагати організму відновлюватися. Є безліч програм очищення як в домашніх умовах, так і в оздоровчих установах. Виберіть ту, що вам підходить, та сплануйте її щоденне виконання. Пам’ятайте, це не тільки дозволить вам почуватися краще, а й допоможе втратити декілька зайвих кілограмів.

4. Фітнес-челлендж.

Якщо вам так і не вдалося почати бігати/плавати/ходити в зал з Ногово року чи з понеділка, у вас все ще є шанс зробити це з грудня. Адже потужним додатковим стимулом є бажання виглядати неперевершено у святковому вбранні. Складіть програму тренувань на місяць самостійно, з допомогою спеціальних додатків або просто зверніться до тренера. Цього разу у вас точно все вийде, бо відкладати вже нікуди.

5. “Челлендж радості”.

Хоча в наш час не так багато людей мають вагомі приводи сумувати, все ж ми відчуваємо себе нещасними. Підвищені вимоги сучасного світу та його темп змушують нас забувати, що радіти можна зовсім буденним речам. Напишіть список “маленьких” справ, що приносять вам задоволення, по одному на кожен день і почніть виконувати. Ви будете здивовані, як не рухаючи гори, роблячи щось зовсім буденне, можна відчути себе дуже щасливим. Зарядіться позитивом на наступний рік і нехай гарний настрій увійде у звичку.

6. Челлендж вдячності.

Нам завжди хочеться більшого, кращого, чи просто іншого. Ми дуже сконцентровані на майбутньому. І зовсім забуваємо зупинитися і подивитися на наше сьогодні, на те, що у нас є. І якщо ви схильні цькувати себе за низькі досягнення, то складання списку вдячностей точно для вас. Кожного дня ввечері записуйте хоча б три речі, за які ви вдячні. Це чудова вправа, яка навчить вас цінувати себе та своє життя, допоможе зустріти Новий рік більш осмислено.

7. Челлендж нових знань.

Вже в листопаді-грудні ми починаємо підводити підсумки прожитого року. І часто виникає відчуття, що ми застрягли на одному місці і не розвиваємося. Позбутися цього допоможе марафон нових знань. Подумайте, що нового ви б хотіли дізнатися, з якою сферою ознайомитися, які знання поглибити? Складіть такий собі список майбутнього ерудита на весь місяць і щодня дізнавайтесь щось нове. Слухайте лекції, читайте статті, або ж книжки, які так довго лежали на полиці. Головне це робити системно і не відступатися від мети.

8. Челлендж виконаних обіцянок.

Пора перед Новим роком найкраща, аби згадати всі дані обіцянки і взяті на себе зобов’язання та принаймні спробувати їх виконати. Це ще один ментальний тягар, який не дає нам рухатися вперед. Роблячи обіцяне, ми викреслюємо зі свого мозку цю інформацію, звільняючи місце для нового, позбавляємося відчуття постійної перевантаженості. Навіть якщо таких справ накопичилося чимало, спробуйте розбити їх на підзадачі і невеличкими кроками щоденно рухайтеся вперед. І не забувайте про обіцянки, дані самим собі. Вони якраз і є найважливішими.

9. Челлендж нових знайомств.

Вислів про те, як важливо мати сто друзів, добре нам відомий. Зараз зв’язки та людський капітал набирають ще більшого значення. Тож чому би не завести нові знайомства, тим більше, що в епохи соціальних мереж це так легко. Перетворіть це на цікавий челлендж і кожного дня протягом місяця коментуйте статті, вступайте в дискуссії , виступайте експертом та спілкуйтеся з новими людьми. Спільні інтереси можуть перерости в справжню дружбу та принести багато нового у ваше життя.

10. Челлендж добрих справ.

Один з найкращих способів відчути себе щасливим, це зробити добру справу. Не обов’язково братися за щось фундаментальне. Невеличкі вияви доброти іноді є навіть більш дієвими. Віддати старі речі, прибрати сміття, поступитися місцем у транспорті, поділитися парасолькою, чи просто посміхнутися. До кінця року ви ще можете встигнути зробити понад 30 добрих справ! Світ точно зміниться на краще.

Плануйте, досягайте та зустрічайте Новий рік щасливими!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
+
Кошик порожній
0