Зробити все або трекер звичок

12 причин використовувати Bullet Journal у навчанні

05 Вересня, 2018 / Категорія: Bullet Journal,Ідеї,Планування

Bullet Journal – це система креативного планування, яку можуть легко використовувати як підлітки, так і дорослі. Вона є надзвичайним та гнучким інструментом планування, ефективність та зручність якого перевірена тисячами людей, які регулярно його використовують у повсякденному житті. Але для студентів та школярів, яким часто буває важко спланувати свій час, можливо варто спробувати його у якості планера. І ось чому.

 1. Чудовий інструмент для підготовки до наступного семестру.

Що може бути кращим за чистий аркуш, на якому можна записати все необхідне для досягнення успіху у наступному семестрі. Звичайний планер часто обмежується записуванням проектів, графіків та іншої інформації на певну дату. Але за допомогою bullet journal ви можете створити персоналізовані плани та записи для планування навчального процесу, що допоможе вам краще зорганізуватися та бути наперед готовим до підкорення вершин і досягнення мети у навчанні.

2. Найкращий інструмент для постановки цілей.

Чи ви вже продумали, чим  хотіли займатися та що зробити протягом наступного навчального року? Ні? Постановка цілей до початку навчального року – це чудовий спосіб визначити для себе свої наміри. Це допоможе, коли потрібно долати певні труднощі у навчанні та дотриматися плану. Тому bullet journal є ідеальним інструментом для встановлення цілей!

3. Його можна розпочати ще до початку навчального року.

Найкращим у використанні bullet journal є те, що це весело і практично для використання у будь-якій сфері! Навчання може стати однією зі сфер застосування системи bullet journal. Розробити свій bullet journal до початку навчання – це навіть краще. Ви матимете час для створення трекерів, планерів на місяць, щотижневих шаблонів та інших сторінок, пов’язаних з навчанням, до того як приступите до їх заповнення та використання.

Не кажучи вже про те, що це чудовий спосіб організувати всі речі, які потрібно зробити до початку занять. Скласти список усього необхідного до школи та звіритися з ним, щоб бува нічного не забути. Потрібно сходити за покупками? Відновити водійські права? Запишіть ці завдання у своєму bullet journal!

 4. Ведення зведеного графіку екзаменів та завдань.

Bullet journal допоможе відслідковувати, що потрібно зробити по кожному курсу. Створіть щотижневий трекер домашніх завдань для кожного предмету або, можливо, журнал проектів, де ви зможете відстежувати кожне завдання для виконання у довгостроковій перспективі (з зазначенням дат перевірок та дати, на яку проект має бути готовим!)

 5. Креативність може стати чудовою мотивацією.

Багато шанувальників bullet journal обожнюють канцтовари і ви також можете використовувати різноманіття канцтоварів під час навчання! Ніхто не забороняє записати завдання блискучою пастою. Або ж, щоб лекції не здавалися нудними, ви можете робити креативні замальовки або креслення, чи оригінальні позначки на полях у вашому bullet journal, це допоможе краще зосередитися.

6. Ваші однокласники та вчителі будуть вражені.

Дійсно, в першу чергу ви ведете bullet journal для себе.

Тим не менш, ваша творчість та навички тайм-менеджменту допоможуть виділитися. Вчителі люблять активних студентів – bullet journal якраз виявляє та розкриває вашу проактивну позицію! Насправді, ви створюєте певну структуру для себе!

Для студентів, які вступають до університету, така система ведення записів може охарактеризувати вас як креативну особистість під час вступної співбесіди. Bullet journal показує, що студенти беруть на себе ініціативу з організації та управління часом.

В університетах завжди захоплюються учнями, які демонструють творчі здібності і беруть справи у свої руки. Не кажучи вже про те, що інститут – це час, коли студенти починають проявляти ініціативу щодо власної освіти, bullet journal може чудово продемонструвати те, як студент починає це робити.

 7. Можливість ведення записів.

Погодьтеся, деякі ранки бувають не дуже вдалими. Щастя, якщо ви вийшли у одязі одягненому не навиворіт! Ви дістаєтеся школи і розумієте, що забули зошити. Це може стати причиною ще більш зіпсованого настрою та паніки. Але якщо з вами ваш bullet journal… при необхідності, він завжди стане у нагоді для шкільних записів.

8. Місце для пам’яток.

Школа або університет – це не лише навчання. Тут ви проводите більшу частину свого життя. Ви знаходите друзів, долаєте життєві труднощі, переживаєте нещасливе кохання та моменти, що запам’ятаються на все життя.

Ваш bullet journal стане чудовим місцем, де ви зможете записати такі пам’ятні моменти.

Не забрудьте залишити незаповнений простір в своїх шаблонах на тиждень та місяць, щоб мати можливість записати веселі спогади. Або, якщо хочете, можете присвятити спеціальній розділ шкільним пам’ятним моментам та спогадам!

 9. Ведення записів про місце та час занять.

Цей варіант найкраще підходить для початку семестру, але іноді потрібно кілька тижнів, щоб вивчити новий графік. Таким чином, записати графік буде корисним не лише для того, щоб знати коли і де буде заняття, але й для того, щоб переглянути цю інформацію до початку нового навчального року.

10. Нотатки про призначені зустрічі з вчителями та позашкільні заходи.

Протягом усього навчального року ви можете мати зустрічі з вчителями чи групами, до яких ви долучилися. Ведення розділу «примітки» на звороті – це чудовий спосіб записати важливу інформацію про такі зустрічі.

Залишити місце у своєму bullet journal для подібної інформації – це не лише питання особистої організації (див. пункт 6), а можливість звернутися до цих записів у будь-який момент.

11. Можливість потурбуватися про себе.

Студент завжди має багато справ. Тому, дуже легко почати зловживати нездоровою їжею, не висипатися або спати занадто довго, коли ви знаходитися у стресі.

Велику роль тут може зіграти bullet journal. Багато людей, які ведуть bullet journal, використовують трекер як засіб контролю за своїми звичками та турботи про здоров’я. Відстежуйте сон, раціон, фізичні вправи, або навіть настрій.

 12. Ви можете налаштувати його повністю за своїм смаком.

Одна з найбільших проблем звичайного шкільного записника полягає у наявності лише одного варіанта шаблону. Як правило, вони також випускаються певного розміру. Не дивлячись на те, що деяким студентам такі записники підходять, значна більшість студентів все ж вважає що вони не найкращим чином відповідають їхнім потребам тайм-менеджменту. Bullet journal надає можливість учню створити персоналізований записник, у якому буде усе потрібне для досягнення успіху.

Можливо, у новому навчальному році, ця система планування стане у нагоді і для вас. Варто лише спробувати.

Прочитати офіційну інструкцію з використання bullet journal можна тут.

Матеріал про те, як розпочати власний bullet journal, можна почитати тут.

Огляд офіційного блокноту bullet journal від Leuchtturm1917 можна переглянути тут.

X
+
Кошик порожній
0