Зробити все або трекер звичок

4 причини подарувати мамі блокнот

10 Травня, 2018 / Категорія: Ідеї,Планування

Кожну другу неділю травня в усьому світі відзначають День матері. Це одне з найзворушливіших свят, адже мама та її безумовна любов – найдорожчий скарб для людини, а також чудовий привід ще раз оточити свою маму теплом, попіклуватися про неї і, звичайно ж, подарувати подарунки.

Традиційно в День матері діти виготовляють різні поробки своїми руками. Дорослим це також під силу! Нам знадобиться лише любов, фантазія і новенький блокнот.

Зробіть сімейний фотоархів

Кожне фото – це ціла історія. І хто як не мама знає їх найкраще. Візьміть старі фото і влаштуйте день спогадів. Виберіть ваші найулюбленіші кадри, вклейте їх в блокнот і разом запишіть все, що з ними пов’язано. Це може стати справжньою сімейною реліквією, що буде передаватися з покоління в покоління.

Подаруйте щоденник пам’яті

Ще один чудовий спосіб зберегти спогади, власноруч закарбувати їх. Щоденник Leuchtturm1917 Some Lines A Day розрахований на п’ять років, і кожного дня ваша мама зможе записати щось важливе, те, чим вона живе, що її оточує, свої роздуми. Можливо колись вона захоче дати його вам, а може збереже тільки для себе – вибір за нею.

Заведіть книгу рецептів

Мама готує найсмачніше. І точно має мільйон секретів ідеальності своїх страв. Такий досвід просто не можна втрачати. Подаруйте мамі блокнот, де разом ви зможете записати рецепти всіх своїх “коронних” страв, а мама обов’язково занотує, як же це їй вдається. І пам’ятайте, таку надсекретну інформацію краще тримати кільки в родинному колі.

Скажіть мамі дякую

Ви не раз читали, наскільки важливо вести щоденник вдячності. Подаруйте мамі для цього спеціальний блокнот і… почніть з себе. Напишіть все те, що так давно хотіли сказати, але все відкладали. Як багато мама значить для вас, яку незамінну роль вона грає у вашому житті, як ви цінуєте все те, що вона робила і не втомлюється робити кожен день для вас. Їй буде надзвичайно приємно це читати, а ще краще буде, якщо ви самі прочитаєте це вголос.

Любіть своїх мам, цінуйте своїх мам, піклуйтеся про них і робіть це не тільки на День матері.

X
+
Кошик порожній
0