ОНТО: бренд, що творить історію кулькових ручок

5 лекцій TED для корисних новорічних канікул

04 Січня, 2018 / Категорія: Ідеї,Події,Саморозвиток

Новорічні свята – це, зазвичай, період відпусток і канікул. То чому б не провести їх з користю? Пропонуємо вам переглянути 5 лекцій TED з унікальними ідеями, що дивують, мотивують, надихають, пробуджують і навіть надають крила. А що ще потрібно для вдалого початку року?

5 способів вбити свою мрію

Бель Пеш – бразильська письменниця і підприємець – зібрала у своєму виступі 5 шкідливих порад, дотримуючись яких ви ніколи не втілите вашу мрію у життя. Що ще дивніше – всі вони досить популярні моделі поведінки, які і заважають нам досягти справжнього успіху.

Навчайтеся любити “майже перемогу”

Всі ми націлені на перемогу, розцінюючи її як єдину міру для успіху. В той же час “недосягнення” спроможні набагато більше змінювати наше життя. Надихаюча лекція від американської письменниці Сари Льюїс допоможе вам в цьому впенитися.

Як книги допомагають здійснювати відкриття

Про магічну силу книг знають всі. Ліза Бу емігрувала з Китаю до США, де їй довелося починати нове життя. В своїй лекції вона розповідає зворушливу та надихаючу історію про роль книг в її долі та свій унікальний метод читання.

Несподівані звички “оригіналів”

Адам Грант вивчає психологію організацій. В своїх дослідженнях природи креативного мислення він вивів 3 звички людей-новаторів, що схильні до творчості та нестандартних підходів. І вони вас дуже здивують, не сумнівайтеся.

Менше речей, більше щастя

6 хвилин, що точно змусять вас замислитись над тим, як ви споживаєте продукцію і на що витрачаєте гроші. І чи дійсно це робить вас щасливими.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
+
Кошик порожній
0