ОНТО: бренд, що творить історію кулькових ручок

5 простих кроків до здорового способу життя

19 Квітня, 2017 / Категорія: Ідеї,Саморозвиток

Здоровий спосіб життя – те, про що написано мільйони книг. А також те, що й досі залишається недосяжним для мільйонів людей. Чому ж так відбувається? Чому одним вдається увійти в цю колію, а інші продовжують чекати на узбіччі? Які секрети необхідно знати? Що ж, не хочемо вас розчаровувати, але чарівних пігулок та миттєвого ефекту у цьому питанні немає. Є лише ви та ваші звички. Звучить просто, виконується складно. Але якщо ви твердо вирішили змінити своє життя, бути сповненим енергією та у гарній формі, ми маємо для вас декілька цінних, перевірених на практиці порад. Читайте та починайте застосовувати!

Мінімізуйте присутність стресу у вашому житті

Виявіть чинники, що спричиняють стрес, та позбудьтеся їх нарешті! Прислухайтеся до себе в моменти дискомфорту та спробуйте розібратися у причинах, що викликають у вас такі відчуття. Якщо ж це не можливо, знайдіть спосіб “випускати пару”. Адже надмірна вага, тривожність, перепади настрою можуть бути викликані саме стресом.

Будьте вдячними

Почуття вдячності за прості життєві радощі знижує ризик депресії та підвищує іммунітет. Вміння цінувати свої надбання, як матеріальні, так і духовні, покращує розумові здібності людини. Адже існує тісний зв’язок між нашими думками та самопочуттям. Спробуйте записувати 3-5 подяк щодня, і ви будете вражені змінами у вашому здоров’ї.

Не порівнюйте

Постійне порівняння себе з іншими людьми, заздрість – це справжній корінь зла. Воно не має ніякого відношення до конструктивної критики та самовдосконалення. Така звичка забирає надзвичайно багато енергії та часу, що могли бути витрачені на досягнення цілей, саморозвиток, хоббі та інші, більш здорові речі. Занотуйте десь свої найкращі якості, як фізичні, так і розумові, і кожен раз при виникненні спокуси знову роз’їдати себе зсередини, повторюйте їх як мантру.

Розважайтеся

Ведення здорового способу життя не повинно стати ще одним джерелом негативу для вас. Завжди потрібно шукати баланс, що саме вам підходить. Сім днів на тиждень у спортивному залі та виключно зелені овочі у меню точно не додадуть відчуття легкості, наповненості та щастя. Часто, порушення режиму та невеличка вечірка – це найздоровіша річ, що ви можете для себе зробити.

Піклуйтеся про себе

Ми буваємо так зайняті чиїмось іншим життям, що зовсім забуваємо про себе, особливо, якщо вже стали батьками. Часто ігноруємо свої потреби, говорячи собі “Це не для мене!” та вважаючи турботу про себе егоїзмом. Але якщо ми не матимемо енергії для нас самих, ми навряд чи зможемо поділитися нею з іншими та проявити себе з найкращої сторони. Тож, складіть список своїх бажань, та починайте працювати над їх виконанням! Це дозволить генерувати позитивну енергію та направляти її в потрібне русло.
А ще не забувайте про фізичні вправи, здорове харчування та вживання достатньої кількості води. І нехай прибуде з вами сила, а з нею і здоров’я!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
+
Кошик порожній
0