ОНТО: бренд, що творить історію кулькових ручок

5 видів списків на кожен день

15 Лютого, 2018 / Категорія: Ідеї,Планування,Саморозвиток

Складання списків реально рятує життя. Звучить це занадто патетично, але списки зберігають психіку та допомагають навести лад у справах. Як би там не було, без численних списків не вдається зробити все. Можна складати різні списки, але певні їх види є просто незамінними у організації життя.

Не обов’язково складати їх щодня та створювати «список списків» і, звичайно, не потрібно витрачати купу часу на те, щоб зробити їх ефективними. Просто використовуйте їх і це полегшить вам життя.

  1. Список завдань на день/тиждень

Цей список є, безумовно, найбільш очевидним і найбільш поширеним. Насправді, не існує якогось «правильного або неправильного» способу складання списків справ, та, напевно, існують більш ефективні способи їх використання. Потрібно знайти той, що підходить саме для вас.

Можна записувати все, що потрібно зробити протягом дня, не розподіляючи завдання на ділові та особисті. Можна виділяти пріоритетні завдання, встановлювати часові рамки на виконання тощо. Дехто віддає перевагу складанню списків завдань звечора, інші ж складають списки завдань зранку. Робіть як вам зручно, головне робити це послідовно.

  1. Бюджет

Бюджети потрібні не лише тим, хто не вміє управляти своїми фінансами. Погодьтеся, це розумно – знати звідки ти отримав гроші та на що вони витрачаються!

Звичайно, не потрібно складати бюджет щодня, але якщо він у вас буде, ви принаймні зможете відстежувати ваші доходи та витрати. Це стосується не лише бізнесу – особисті доходи також корисно відстежувати для ефективного планування фінансів.

  1. Планування харчування

Навіть якщо ви скептично налаштовані до планування вашого харчування вдома, просто спробуйте. Це виявляється дуже ефективним! Вам не доводиться розмірковувати про те, що ви будете їсти сьогодні ввечері чи завтра зранку, не доводиться ходити в магазин кілька разів або купувати продукти, які не стануть вам у пригоді. З якого боку не подивитись, ви залишаєтесь у виграші з планом того, що ви будете їсти хоча б на кілька днів, або на весь тиждень.

  1. Список цілей та вдячності

Кожному корисно мати список цілей та вдячності. Ці два списки можна також об’єднати в один. Складання такого списку займе не більше 5 хвилин, ви можете розмістити його під вашим списком завдань, або у щоденнику, або навіть на шматочку паперу. Це не має значення. Головне, що ви маєте час, щоб сфокусуватися на цих двох речах.

Не лише те, що вони записані, збільшує вірогідність досягнення цілей, але ви будете думати про них, коли вони потрапляють Вам на очі. Не обов’язково ставити якість недосяжні цілі, це може бути «проходити 10 000 кроків щодня» або «відкласти 100 тис. на депозит для придбання будинка».

Також щодня потрібно практикувати висловлення подяки. Щоб списки не були складними, просто запишіть 3 цілі та 3 речі за які Ви хочете подякувати сьогоднішньому дню. Це займе зовсім небагато часу, але змінить ваші думки та допоможе сфокусуватися на цілях та бути вдячним життю.

  1. Список турботи про себе

Турбуватися про себе дуже важливо. Саме тому потрібно складати для цього окремий список. До нього ви можете занести усі щоденні активності по догляду за собою або ті, що просто принесуть вам задоволення. Просто запишіть їх і ви, напевно, не збудете про себе, як це часто буває.

Можна створити такий список та доповнювати його, коли вам прийде на думку щось, чого б вам хотілося. І тоді, коли ви матимете трохи вільного часу, він надихне вас на турботу про себе та втілення своїх бажань.

Складайте списки, живіть активно, ефективно та щасливо!

X
+
Кошик порожній
0