ОНТО: бренд, що творить історію кулькових ручок

7 найкращих ділових подарунків від Dreamarium

12 Грудня, 2017 / Категорія: Ідеї,Планування

Свята – це чудова нагода для спілкування з колегами, партнерами, клієнтами і прекрасний шанс висловити їм вдячність за спільну роботу. Тим не менше, роздача подарунків може обернутися катастрофою, якщо у вас немає продуманого плану. Вітання обов’язково повинні бути особливими, персональними, адже це можливість закріпити ваші відносини на найближчий рік. Пропонуємо переглянути 7 варіантів ділових подарунків, що точно будуть цінними та доречними.
Датовані планери Leuchtturm1917 на 2018 рік.

Планування – невід’ємна частина життя ділової людини. Адже правильно поставлені цілі і ефективне використання свого часу гарантують успіх в будь-якій діяльності. Датовані планери Leuchtturm1917 – це поєднання досконалого стилю та найдієвіших інструментів планування. Можна вибрати щомісячний, щотижневий або ж щоденний планер, кольори від класичного чорного до яскравого лайму, розкішну серію Metallic Edition, розміри від компактного кишенькового до професійного А4+, тверду або м’яку обкладинку – варіантів безліч. Це подарунок, що буде завжди під рукою, готовий допомогти.

Замовити Датовані планери Leuchtturm1917 можна тут

Блокнот зі змінними аркушами Filofax.

Якщо ви прагнете здивувати своїх партнерів чимось незвичним, вам у нагоді стане Filofax Notebook. Це блокнот-органайзер, навіть блокнот-трансформер, аркуші в якому можна виймати, додавати, переставляти місцями. Він також оснащений розділювачами та кишенькою для корисних дрібничок, які теж можна розмістити у блокноті на власний розсуд. Обкладинка блокноту виготовлена з якісної екошкіри та має більше 20 варіантів кольорів. Це найновіше слово у світі канцелярії.

Замовити Filofax Notebook можна тут

Щоденник спогадів Some Lines A Day.

Чи можна зробити ненав’язливий особистий подарунок? Звичайно! Some Lines A Day від Leuchtturm1917 – це щоденник спогадів розрахований на 5 років. Кожна сторінка – це один день, поділений на 5 блоків, вам залишається лише вписати відповідний рік. Блоки мають достатній розмір, аби записати все найважливіше. Він стане чудовим місцем для підведення підсумків дня, запису вдячностей, життєвих уроків та ідей.

Замовити Some Lines A Day можна тут

Органайзер Filofax.

За майже столітню історію Filofax досяг бездоганності у виробництві органайзерів і не зупиняється – з року в зік виходят нові моделі, в кожній з яких все продумано до дрібничок. Це можуть бути недорогі моделі з екошкіри, або ж шикарні та статусні шкіряні люкс-органайзери. Секрет популярності Filofax – кільцевий механізм, що дозволяє персоналізувати його наповнення починаючи від бланків, і закінчуючи численними аксессуарами. Прекрасний подарунок для тих, хто цінує свій час.

Замовити Органайзер Filofax можна тут

Блокнот для конспектування книг Ex Libris.

Кожна успішна людина приділяє багато уваги читанню та саморозвитку. Ex Libris від Leuchtturm1917 – це персональний читацький щоденник. Кожна сторінка відведена під окрему книгу. Окрім граф для зазначення автору, назви та інших відомостей, тут є достатньо місця для нотаток, цитат, коментарів, ідей, що виникають під час читання. Такий подарунок буде надзвичайно цінним.

Замовити блокнот Ex Libris можна тут

Блокнот з іменним тисненням.

Ще один спосіб зробити більш особливий подарунок – замовити блокнот з іменним тисненням. Це підкреслить ваш індивідуальний підхід до кожного партнеру. Можливе “сліпе” та тиснення золотом, українською або російською мовами. Окрім прізвища та імені можна надрукувати коротке побажання, слоган, назву компанії тощо. Все це робиться швидко, оперативно і до Нового року абсолютно безкоштовно! Надзвичайно приємно отримати подарунок, що призначений саме тобі.

Замовити блокнот з іменним тисненням можна тут

Адресна книжка Leuchtturm1917

Якщо ж потрібно презентувати невеличкий сувенір, то вам точно підійде традиційна адресна книга LEUCHTTURM1917 у форматі… кредитної карти! Тут ви можете занотовувати важливі адреси, вкладати в середину візитні картки або користуватися алфавітними позначками. Стильний комплімент для ваших ділових партнерів.

Замовити адресну книжку Leuchtturm1917 можна тутТакож хочемо нагадати, що до кінця року компанія Dreamarium надає послугу безкоштовного святкового пакування.

Тож, вітайте, даруйте і не забувайте до речей додати радість та гарний новорічний настрій!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
+
Кошик порожній
0