ОНТО: бренд, що творить історію кулькових ручок

7 способів використання маленького блокноту

17 Січня, 2018 / Категорія: Ідеї,Планувальники,Планування

Зазвичай здається, що маленький блокнот зовсім непрактичний. Нам хочеться так багато всього записати і мати для цього більше простору. Але насправді саме невелекі розміри надають записнику багато переваг та додаткових можливостей, яких не мають його більші родичі. Давайте розберемося, яких саме, на прикладі ягідного Leuchtturm1917 Mini.

Зробити все або трекер звичок
Processed with VSCO with hb1 preset

Маленький Leuchtturm1917 має розміри 70 х 110 мм (А7). Він містить 169 пронумерованих сторінок. 8 аркушів – перфоровані і легко відриваються. Папір має щільність 80 г/м2, досить цупкий і не пропускає чорнило на інший бік. Аркуші можуть бути в лінію або чистими. Блокнот має еластичну фіксатор-резинку, одну закладку-ляссе, а також внутрішню регульовану кишеньку на звороті.

Найголовніша перевага блокноту формату mini – його компактність. Він дійсно зможе поміститися у будь-якій сумочці чи кишені. Також блокнот настільки легкий, що ви навіть не будете помічати його присутність, але в потрібний час він стане у нагоді. І не дивлячись на невелику вагу, записник прекрасно розгортається на 180 градусів, що можливо завдяки прошитому переплетенню.

Отже, як же саме використати можливості, які дає нам маленький блокнот? Ми зібрали для вас 7 цікавих ідей.

Робити швидкі помітки та записувати ідеї.

Зробити все або трекер звичок
Processed with VSCO with hb1 preset

В нас постійно виникають цікаві думки, навіть стаються прозріння. А вже через кілька хвилин ми їх не пам’ятаємо. Саме для таких випадків дуже потрібно завжди мати під рукою блокнот. І саме маленький блокнотик ніколи не буде вам заважати, для нього завжди знайдеться місце.

Зробити все або трекер звичок
Processed with VSCO with hb1 preset

Чому б не перетворити свій записничок на джерело мудрих суджень та мотивації? Перевага аркушів невеликого розміру в тому, що ви можете відвести під кожну цитату окремий аркуш і, таким чином, ще більше зосередитися на них. І так, ви можете бути нерозлучні зі своїм блокнотом і відразу записувати прочитані чи почуті висловлювання.

Конспектувати книжки.

Зробити все або трекер звичок
Processed with VSCO with hb1 preset

Вже давно відомо, що для повного засвоєння матеріалу просто читати книжки недостатньо. Потрібно вести записи, робити помітки, фіксувати свої враження. Але носити з собою і книжку, і блокнот досить обтяжливо. Тим паче, коли йдеться про електронну весрію, адже ви завантажили її саме для того, щоб не брати зайвого. В таких випадках маленький блокнот просто незамінний, бо не створить для вас додаткових незручностей.

Складати to do списки.

Зробити все або трекер звичок
Processed with VSCO with hb1 preset

Планування стає невід’ємною частиною життя сучасної людини. Перетворивши цілі на тактичні дії і склавши список справ на день, ми часто лишаємо його вдома або в офісі разом з блокнотом, який не завжди можемо взяти з собою. І оскільки дуже важливо мати його при собі, більшість переносить цей список на аркуш, чи стікер. То чому б не мати для таких цілей окремий невеличкий блокнот, де ви відразу зможете все спланувати і не робити подвійну роботу? А ще він точно не згубиться серед інших речей.

Малювати дудли.

Зробити все або трекер звичок
Processed with VSCO with hb1 preset

Дудли – прекрасний жанр малювання, особливо коли небагато часу та небагато… місця. Що може бути краще під час пориву натхнення (або стрессу – у кожного свої пориви) швиденько взяти улюблений блокнотик, щоб помалювати, розважитися та отримати порцію задоволення. А може вийде невеличкий “польовий” скетч? Хто знає, куди нас заведе жага до творчості.

Вести щоденник тренувань.

Зробити все або трекер звичок
Processed with VSCO with hb1 preset

В роботі нас собою потрібна системність. І в тренуваннях це особливо відчувається. Щоб досягти бажаних результатів, потрібно розробити чіткий план і слідувати йому. А відмічати свої успіхи дуже зручно у маленькому записничку.

Використовувати як візитницю чи кардхолдер.

Зробити все або трекер звичок
Processed with VSCO with hb1 preset

Регульована кишенька в Leuchtturm1917 Mini просто ідеально підходить по розміру для візиток та кредитних карток. Прекрасний додатковий бонус до ваших записів.

Тепер ви точно впевнилися в тому, наскільки функціональним може бути маленький блокнот, який не поступається більшим форматам, а з деякими задачами впорається навіть краще!

Придбати Leuchtturm1917 Mini можна тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
+
Кошик порожній
0