Зробити все або трекер звичок

DreamBox – канцелярія вашої мрії в одній коробочці!

31 Липня, 2018 / Категорія: Ідеї,Планувальники,Планування

Що таке ідеальний подарунковий набір? Це коли всі складові кращі з кращих та ретельно підібрані. Коли вони доповнюють одне одного, а в поєднанні дають синергічний ефект, що перевершує найсміливіші сподівання. Саме таким уявленням про подарунки ми керувалися, коли створювали DreamBox. І, здається, в нас вийшло!

DreamBox – це подарунковий бокс, створений для того, щоб ви могли здійснювати мрії! В ньому є все необхідне, аби розпочати планувати, чи вести щоденник, стартувати свій Bullet Journal або просто нарешті зібрати колекцію ідеальної канцелярії. Коробочки вже запаковані в оригінальну крафтову подарункову коробку, тож вам не потрібно піклуватися про зовнішній вигляд подарунку. До складу упаковки також входить картка з дизайнерського картону для побажання, але ви можете додати і листівку всередину. Ми підібрали чотири варіанти наповнення, щоб кожен міг вибрати найзручніший для себе. Роздивимося їх разом.

DreamBox by LEUCHTTURM1917 Medium

Блокнот LEUCHTTURM1917 формату А5 – один з найпопулярніших наших продуктів. І це не дивно, адже його досить нескладно взяти з собою, а місця на аркушах достатньо для розгорнутого ведення записів. Такий блокнот також вважається найзручнішим для планування по системі Bullet Journal.

Отже, ви обираєте бажаний колір та лінування блокноту, ми доповнюємо його тримачем для ручки та олівцем LEUCHTTURM1917 в тон, додаємо стікери для позначення місяців та днів тижня ArtSumish та Washi-tape від Masté, аби ви могли прикрасити свої записи, вкладаємо ще два біндери для максимальної зручності користування і ваш ідеальний бокс готовий!

Замовити DreamBox by LEUCHTTURM1917 Medium можна тут.

DreamBox by LEUCHTTURM1917 Pocket

Для тих, хто шукає компактності, ми підготували аналогічний попередньому боск, але з блокнотом LEUCHTTURM1917 формату Pocket. Останній рік кишеньковий блокнот збирає все більше та більше прихильників. Насправді, в ньому достатньо місця для швидких записів, на одній сторінці легко вміщуються задачі на день, а ось місця він займає дійсно небагато. Тож, якщо ви давно мрієте зібрати колекцію блокнот+тримач+олівець, та ще й оформити все це наклейками і washi-tape, DreamBox by LEUCHTTURM1917 Pocket саме для вас.

Замовити DreamBox by LEUCHTTURM1917 Pocket можна тут.

DreamBox для планування – Filofax Clipbook A5

Прихильники кільцевого механізму можуть радіти! Адже для них також є бокс. Ми обрали Clipbook, оскільки він найбільш універсальний і гнучкий серед всіх Filofax. Це чудовий варіант для користування бланками формату А5, адже ви не втрачаєте місця на аркушах, маєте у своєму розпорядженні легкий та зручний планер і при цьому використовуєте всі переваги змінних бланків. Доповнити Filofax Clipbook у бажаному кольорі ми пропонуємо гелевим ролером від ОНТО – Rays. Він оснащений інноваційними чорнилами, що майже миттєво висихають, тож більше ніяких розводів. А щоб ваші записи були ще гарнішими, ми вкладаємо в коробочку тематичні стікери для планування ArtSumish, Washi-tape від Masté в тон Clipbook та надзвичайно милі скріпочки-крапельки.

Якщо ви вже не витримуєте, та хочете швидше замовити DreamBox для планування – Filofax Clipbook A5, зробити це можна тут.

DreamBox для планування – Filofax Clipbook Personal

Ми завжди стараємося врахувати всі можливі побажання, і тому окрім Filofax Clipbook формату А5, ви можете обрати бокс з форматом Personal. Якщо саме він вам до вподоби, тоді мерщій обирайте колір, а ми вже підберемо ручку OHTO Rays та washi-tape в тон, покладемо стікери та скріпочки, все красиво запакуємо і відправимо для вас.

Замовити DreamBox для планування – Filofax Clipbook Personal можна тут.

 

Тепер не потрібно мучитися з вибором подарунку, або ж зі стартовим набором для планування. Ми все продумали за вас і для вас. Замовляйте DreamBox та здійснюйте мрії!

X
+
Кошик порожній
0