Зробити все або трекер звичок

#dreamfriend Наталія Медведєва: “Ваш блокнот має бути таким же особливим, як і ви”

06 Листопада, 2018 / Категорія: Ідеї,Планування,Саморозвиток

На роботі доводиться тримати у голові безліч завдань, зустрічей і відряджень. Але маю особливість. Завдання/плани, які не прописані від руки, якими б важливими вони не були, я легко забуваю. Крім того, коли доводиться працювати у швидкому темпі, нагадування від додатків дратують і я їх просто вимикаю. Після проходження етапу складання списків на стікерах і дошках, їх регулярної втрати, зрозуміла, що мені необхідний блокнот. Так почала шукати свого ідеального паперового товариша.

Я закохалась в систему bullet journal. Вона мене врятувала від необхідності одночасного користування мобільними додатками, дублювання інформації в планері і запису нотаток в окремому нотатнику (в планерах замало місця). Тепер це все мешкає в одному блокноті, який завжди зі мною. Я також отримала додаткові бонуси – упорядкованість записів, швидкий їх пошук,  легке досягнення цілей.

Обов’язковим є розвороти на рік, місяць і тиждень, список цілей для кожного часового проміжку. Список трекерів змінюється в залежності від поточних потреб. Наприклад, цього місяця я відслідковую лише свої витрати. Потреба в трекінзі тривалих прогулянок з собакою відпала, адже вони стали регулярними. Маю найрізноманітніші колекції від класичного списку книжок до реквізитів онлайн оплати комунальних платежів. Я створила декілька суто індивідуальних розворотів, які навряд чи стануть у пригоді ще комусь, але для мене є необхідними. 

Я прикрашаю сторінки свого bullet journal. Адже протягом дня безліч разів беру його до рук і хочу, отримувати задоволення щоразу. У нагоді стає все – кольорові ручки, олівці, маркери, стікери, наліпки, кольоровий скотч, вирізки з листівок. Головним інструментом залишається ваша фантазія. Не обмежуйте себе, дайте їй волю. У результаті ви побачите, що вам до снаги намалювати хоч і прості, але симпатичні малюночки.

Основний лайфхак – ведення записів має приносити задоволення, користь і бути легким. Не має необхідності за один вечір малювати всі розвороти на місяць. Також не забувайте аналізувати, чим ви дійсно користуєтесь, а створення яких колекцій лише згаїть ваш час. І найголовніше – немає потреби скуповувати весь магазин канцелярії за один разJ Раджу почати з якісних маркерів і наліпок з назвами днів тижня, місяців.

Мій досвід з bullet journal виявився позитивним і повним пригод. Поринувши у світ BUJO, я повірила, що кожен може стати чарівником для себе. Незабаром розпочнеться новий рік. Чому б не розпочати його з нового блокноту і досвіду? Не забувайте, ваш блокнот має бути таким же особливим, як і ви.

X
+
Кошик порожній
0