Зробити все або трекер звичок

Найцікавіші способи використання washi tape

08 Травня, 2018 / Категорія: Ідеї,Планування,Творчість

Слово “washi” складається з двох слів – wa, що означає Японія, та shi (читається як “сі”), що означає папір. Отже, дослівно washi tape перекладається як стрічка з японського паперу.

Washi відомий в Японії вже понад 1000 років. Сам вид паперу винайшли в Китаї в І ст. н.е. і він був представлений в Японії 600 роками пізніше, та використовувався буддистськими монахами для написання релігійних текстів. А washi у вигляді клейких стрічок, якими ми знаємо їх сьогодні, вперше з’явилися в 2006 році. І саме з того часу починається справжня washi tape манія.

Головна особливість справжніх washi tape – вони дуже легкі в використанні. Їх надзвичайно просто розрізати, або навіть розірвати на шматочки, приклеїти, а якщо захочеться змін – то ці стрічки видаляються, не залишаючи жодних слідів. Враховуючи різномаїття забарвлень на будь-який смак (у бренду Maste їх понад 100),  washi tape стають вибуховим полем для фантазії.

Звичайно, найпопулярнішим способом використання washi tape залишається прикрашення своїх записів у блокноті, органайзері або щоденнику. І тут є, де розігнатися.

Але цим можна не обмежуватися. Ми зібрали для вас ще декілька цікавих ідей.

Чому би не почати з того, що зробити зі звичайних скріпок цікаві закладки?

Справжні фанати канцелярії можуть розробити свій власний дизайн олівців і підставок для них.

Любите, або ще тільки мрієте малювати? Створюйте справжні шедеври з washi tape!

Треба оригінальний подарунок? Яскрава листівка, зроблена своїми руками, – що може бути краще? Можна навіть доручити це завдання дітям.

Взагалі, з washi tape будь-яке свято стане незабутнім.

А окремий напрямок використання цих неймовірних стрічок – це дизайн інтер’єру. Найпривабливіше в ньому те, що ви без проблем можете робити будь-які зміни і оновлення як тільки забажаєте.

Тож розфарбувати світ навколо тепер можна за допомогою кількох рухів разом з яскравими washi tape від Maste!

X
+
Кошик порожній
0