Як написання щоденних досягнень може додати впевненості та енергії

Як написання щоденних досягнень може додати впевненості та енергії

27 Жовтня, 2020 / Категорія: Ідеї,Планування,Саморозвиток

Переможці завжди записують свої досягнення!

Ця звичка займе всього 5 хвилин вашого часу, а натомість ви отримаєте значну кількість переваг.
Ідея полягає в тому, щоб записати три перемоги, досягнення або просто приємні події наприкінці кожного дня.
Наприклад, це можуть бути:

  • Щоденні досягнення для розвитку та покращення життя (запишіть, що ви пробігли 5 км чи випили 2 літри води)
  • Вдячності (наприклад, ваш ріелтор знайшов ідеальний дім, або ваш малюк подарував вам перший малюнок)
  • Робочі досягнення, навчання (ви закінчили курс з вивчення мови, або важлива зустріч пройшла успішно)

Просто запишіть речі, які зробили цей день кращим, успішнішим, продуктивнішим. Але оберіть лише 3 найголовніші.
Ця потужна маленька звичка додасть впевненості, змінить ваше бачення життя і допоможе досягти більшого успіху у ваших проектах.

Як написання щоденних досягнень може додати впевненості та енергії

Від негативних до позитивних імпульсів

Кожен з нас помічав, що згадувати негативні ситуації набагато простіше ніж позитивні. Причина в тому, що наш мозок фокусується на цих спогадах для самозбереження, щоб більше ніколи не робити певних дій та не натрапляти на небезпеку.
Але ми можемо привчити свій мозок до позитивного досвіду, змінити свій звичний спосіб мислення та почуватися щасливішими. Регулярно шукаючи та записуючи свої досягнення, ми створюємо нову звичку.
Коли ми щодня визначаємо позитивні перемоги, нервові зв’язки в мозку, що відповідають за позитивні думки стають сильнішими. Виробляється нейропластичність, завдяки якій нам легко виявляти те хороше, що ми переживаємо. Через деякий час ваш мозок почне фокусуватися та помічати позитив протягом всього дня.
В кінці дня, записавши ваші досягнення, ви відчуєте задоволення, що зробили щонайменше три речі, які покращили ваш день.

Якщо ви хочете зміцнити свою впевненість у собі, тоді записи ваших досягнень точно вам необхідні. Однак нашу впевненість у собі може знизити наш внутрішній критик. Цей злісний зловмисник в нашій голові, любить знецінювати наші досягнення та насолоджуватися нашими невдачами. Визнавати свої перемоги, навіть найменші (на ваш погляд), вкрай важливо для досягнення ще більших успіхів. Робіть записи кожного дня, навіть якщо вам здається, що нічого важливого не зроблено. Запишіть найпростіше, наприклад, смачний сніданок, чи приємний сонячний ранок.
Незалежно від обставин, ми можемо знайти те, за що будемо вдячні собі та обставинам саме сьогодні. Регулярно хваліть свою внутрішню дитину і ви помітите позитивні зміни у відношенні до самого себе. І в результаті ваша впевненість буде зростати, а ваш настрій буде налаштований на позитив.

Як написання щоденних досягнень може додати впевненості та енергії

Найкращим помічником для цієї цікавої звички стане наш щоденник Some lines a day. З його допомогою ви зможете записувати свої перемоги протягом 5 років. Та це ще не все! Завдяки особливій структурі щоденника, де для кожного дня виділена одна сторінка з 5 блоками, ви зможете надихатись своїми досягненнями минулих років кожного дня. Це додасть ще більше впевненості, мотивації, та найголовніше – позитивного настрою!

За матеріалами: medium.com

X
+
Кошик порожній
0