Зробити все або трекер звичок

Як прикрасити свій блокнот за допомогою washi tape

19 Липня, 2018 / Категорія: Bullet Journal,Ідеї,Планування,Творчість

Одна з найбільших труднощів у веденні записів – це купа часу, яку ви витрачаєте, аби зробити свої розвороти і колекції красивими. Особливо для тих, хто далекий від образотворчого мистецтва, але все ж тягнеться до прекрасного) Саме для таких випадків розроблено купу аксесуарів, що допомогають просто і швидко прикрасити сторінки. Одним із таких є washi tape. Ось вам кілька ідей, як саме можна використати ці чудові стрічки у ваших блокнотах.

  1. Боковий маркер

Помітьте найважливіші сторінки свого записника за допомогою washi tape і їх стане легко знайти. Чудовий прийом bullet journal, що стане у нагоді для зручності використання .

2. Розділювачі

Крім того, можна створити закладки-розділювачі, що допоможуть швидко відкрити потрібний розділ вашого записника, або перейти до потрібної сторінки.

3. Виготовлення прапорців для скріплення сторінок

Зробіть з washi tape прапорці та розмістіть їх на звичайні скріпки, що допоможе легко відділити найбільш важливі сторінки у вашому щоденнику, щотижневику, або щомісячнику, до яких ви найчастіше звертаєтеся.

4. Індикатор настрою

Ви також можете використати стрічку у якості індикатора настрою для трекеру.

5. Банер

Якщо Ви бажаєте зробити щось більше, ніж просто  заголовок, тоді спробуйте використати washi tape для створення цікавих банерів.

6. Заповнення розвороту сторінки

У якості більш радикального способу використання, заповніть увесь розворот сторінки washi tape, використовуючи його для заголовків, розділювачів та оздоблення. Виходить дуже гарно!

7. Washi tape – це клейка стрічка

Отже, так як washi tape є клейкою стрічкою, то його можна використати для приклеювання пам’ятних речей, наприклад, фото з нещодавньої подорожі, або ж для створення скрапбукінгу у вашому записнику.

8. Сховати виправлення 

Він також чудово підійде для того, щоб приховати помилки. Таким чином сторінка має більш привабливий вигляд, ніж якщо на ній будуть виправлення, зроблені за допомогою закреслень.

Тепер ваші записи не лише допоможуть організуватися і досягати цілей, але й реалізувати свій творчий потенціал і отримати купу естетичного задоволення!

Переглянути японські washi tape від Maste можна у нас в Dreamarium – офіційного представника бренду в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
+
Кошик порожній
0