ОНТО: бренд, що творить історію кулькових ручок

Огляд блокноту Filofax Classic

14 Серпня, 2017 / Категорія: Планувальники,Як це працює

Блокнот Filofax – відносно новий для українського ринку продукт, представлений навесні цього року. Це без перебільшення революція у світі блокнотів! Але про все по черзі. Сьогодні ми роздивимося всі деталі блокноту Filofax.
Блокнот має розмір А5 і фіксується на резинці. Обкладинка виготовлена з якісної екошкіри. Палітра кольорів дуже різноманітна – від яскравих неонових відтінків до стриманих пастельних, а також класичних чорного, червоного чи темно-синього.

Блокнот переплетений пружиною. Він чудово розгортається і рівно лежить на столі, більш того, може відкритися і на 360 градусів. В комплектацію входять: прозора лінійка, розділювачі, аркуші в лінію та зразки чистих аркушів і в клітинку. Кожен аркуш легко виймається і вставляється назад, що надає блокноту функції органайзеру. Можна придбати готове наповнення, або ж зробити його самостійно за допомогою дироколу.

Розділювачі стандартного розміру А5, кольорові і один з них має зручну кишеньку на лицьовій стороні.

Блокнот Filofax відмінно підійде для школярів, студентів, проектних менеджерів та будь-кого, хто має насичений ритм життя і купу задач, що вимагають гнучкості, адже змінні сторінки покликані вирішити саме ці проблеми.

Не дивлячись на те, що пружина блокноту невелика і компактна, він вміщує достатню кількість сторінок. При цьому залишається легким і ідеальним, щоб носити з собою.

Отже, блокнот Filofax однозначно вартий вашої уваги і зможе допомогти Вам у плануванні, навчанні, підвищенні продуктивності та вирішенні будь-яких інших життєвих задач!

Ознайомитися з усім асортиментом та оформити замовлення можна тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
+
Кошик порожній
0