ОНТО: бренд, що творить історію кулькових ручок

Огляд Leuchtturm1917, частина 1

03 Серпня, 2017 / Категорія: Планувальники,Як це працює

Leuchtturm1917 – неймовірні блокноти! Їх якість та зручність вже оцінили мільйони прихильників по всьому світу. Сьогодні ми хочемо провести огляд одного з найпопулярніших його видів – Leuchtturm1917 середній в крапку.

Як тільки ви зірвете обгортку, то вперше познайомитесь з обкладинкою, що є вершиною стилю та якості. На паперовій вкладці зображено розворот,  що ілюструє тип лінування. В нашому випадку це крапка.

Після відкриття блокноту на Вас чекає невеличкий буклет про компанію Leuchtturm1917 та її історію, а також листівка із зазначенням місії.

Далі йде сторінка з місцем для написання Вашого імені та адреси. Це необхідно на випадок втрати блокноту, аби Вам змогли його повернути.

В Leuchtturm1917 є 3 сторінки для заповнення змісту з колонками для номерів сторінок та назв розділів.

Блокнот містить 249 пронумерованих сторінки. Останні 8 перфоровані на випадок, якщо ви захочете поділитися з кимсь запискою. Папір приємного кремового кольору, щільністю 80г/м2. Відстань між крапками 5 мм. Їх розмір оптимальний, оскільки вони достатньо малі, щоб не мерехтіти в очах, та достатньо помітні для використання.

Лікування в крапку надає вам ту ж гнучкість, що й інші види, але воно не таке перенасичене. Крапки дозволяють вести записи на свій розсуд і з’являються та зникають в залежності від потреби. Вони легкі для зорового сприймання і є чудовим вибором для Bullet Journal.

Записник оснащений двома закладками-ляссе, одна з яких однотонна, а інша в смужку. Матеріал закладок достатньо цупкий та міцний.

Закладки виглядають з блокноту приблизно на 6 см, що для декого може бути досить багато. Але в цілому незручностей це не завдає.

Коли ви відкриєте блокнот з іншої сторони, то знайдете набір наклейок для архівації – три для лицьової обкладинки і три для спинки. Ви можете написати на них своє ім’я, про що йдеться в записнику та період його використання.

Також тут є містка та міцна кишеня, яку можна наповнити різними дрібничками, такими як візитки, записки, стікери, лінійки та багато чого іншого.Отже, навіть такий загальний огляд Leuchtturm1917 вже показує ті унікальні зручні деталі, що вирізняють його з-поміж інших марок. А різноманітна та насичена палітра кольорів робить цей блокнот ще більш привабливим. Слід лише раз спробувати ним користуватися і Ви навряд чи зможете розлучитися!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
+
Кошик порожній
0