Сьогодні ми продовжимо огляд блокноту Leuchtturm1917 середнього в крапку та проведемо тест паперу.
Нагадаємо загальні характеристики записника:
- розмір 145 х 210 мм;
- 249 пронумерованих сторінок;
- 8 перфорованих відривних аркушів;
- внутрішня регульована кишеня;
- таблиця для заповнення змісту;
- закладка-ляссе;
- еластичний фіксатор – резинка;
- наклейки для позначення та зручності зберігання.
Більшість ручок чудово пишуть у Leuchtturm1917, навіть якщо мова йде про чорнильні. Як вже зазначалося у першій частині нашого огляду, щільність паперу становить 80 мг/м2. Це середнє значення для записників такого класу.
Коли Ви пишете у Leuchtturm1917, більшість чорнил не розтікаються, хіба що найбільш рідкі. Ручки добре себе ведуть на гладенькому та якісному і папері. При переході на наступну сторінку деякі надписи просвічуються, але також в незначній кількості.
Розгляньмо детальніше ліву сторінку. На ній особливо видно, як чорнила перейшли на інший бік сторінки, але ці надписи наводилися декілька разів. Інші рядки майже не помітні.
А це права сторінка. Тут всі ручки показали себе добре. Також не видно написів з лівої сторінки, окрім заголовку великими літерами.
Не дивлячись на свою щільність та цупкість, папір в записниках Leuchtturm1917 не грубий, рівний та приємний на дотик. Сам блокнот чудово розгортається на 180 градусів, що робить ведення записів в ньому ще більш комфортним!
Отже, для яких би цілей Ви не використовували свій Leuchtturm1917 (звичайний блокнот, планер, щоденник, каліграфічний папір тощо), він відмінно впорається із поставленими задачами та стане Вашим надійним помічником!
Залиште відповідь
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.