10 причин для участі у Національному місяці написання щоденника

10 причин для участі у Національному місяці написання щоденника

30 Червня, 2018 / Категорія: Ідеї,Планування,Саморозвиток

Національний місяць написання щоденника (NaJoWriMo) – це подія, яка проходить чотири рази на рік: у січні, квітні, липні та жовтні. Протягом місяця учасники челленджу повинні щодня робити записи в своїх щоденниках на задану тему. Результати активно публікуються у соцмережах і обговорюються. Організатори стверджують, що є цілих 10 причин, чому участь у цій події стане корисною метою та проектом, а ми з задоволенням для вас їх переклали.

 1. Ви бажаєте розпочати вести щоденник.

Можливо ви вели щоденник у школі та знову хочете почати цю справу. NaJoWriMo дає таку можливість. Дуже часто ми відкладаємо якусь справу, поки у нас не з’явиться причина, щоб дійсно зробити це. NaJoWriMo може стати такою причиною.

 2. Ви хочете виробити звичку вести щоденник.

Найкращий спосіб виробити якусь звичку – це виконувати завдання та вправи повторно, допоки це не стане другою природою. Тридцять днів точно допоможуть виробити звичку, щоб навіть після закінчення NaJoWriMo робити записи на регулярній основі.

 3. Ви хочете досягти більшої легкості у написанні. 

Найкращим способом виробити вміння писати стане щоденна практика. От і все. Чим більше ви пишете, тим більше розвиваєте свої письмові навички. Ви також можете скористатися рівнем NaJoWriMo для просунутих письменників, на якому вам до кінця місяця доведеться написати 15 тис. слів. Це 500 слів в день. Багато, але під силу. Крім того, чим більше ви пишете, тим більше ви дізнаєтеся про себе, а також про теми, які ви описуєте.

 4. Ви хочете відкрити силу ведення щоденника.

Як тільки ви починаєте писати регулярно, і метою цього не буде отримання академічного ступеня або роботи, в решті решт ви відчуєте силу письма, воно допоможе у вирішенні проблем, надасть можливості самовираження і самоствердження, ви зможете документувати та досліджувати свої почуття та зрозуміти, наскільки написання дійсно може допомогти краще пізнати себе, інших людей, питання та проблеми, що вас турбують.

5. Ви бажаєте довести справу до кінця.

Найкращим способом підвищення самооцінки і досягнення більшої продуктивності є досягнення малих і великих цілей. NaJoWriMo – це виклик, що вам по плечу і який не займе багато часу, крім того проект не триватиме довго. Його тривалість достатня для того, щоб сформувати звичку і отримати задоволення.

 6. У вас з’явився новий записник/щоденник.

NaJoWriMo надає чудову можливість почати записи у нещодавно купленому або подарованому записнику.

 7. Ви бажаєте почати документувати своє життя.

Регулярне ведення записів у щоденнику – це ніби ви робите знімки вашого життя, того як ви його проживаєте. Але слова, які ви пишете про себе, можуть виявити набагато більше, ніж фотографії. І коли ви випадково переглянете свої щоденникові записи через кілька місяців чи років, ви будете здивовані тим, як ви виросли і як багато викликів ви зустріли у вашому житті. Чим більше ви зберігаєте щоденник, тим більше з часом ви дізнаєтеся про себе.

 8. Ви бажаєте розпочати втілювати у життя свої плани.

NaJoWriMo дає прекрасну можливість встановити для себе нові цілі та очікування.

 9. Ви хочете привчити себе до самодисципліни.

Крім формування звички робити записи у щоденнику, завершення NaJoWriMo допоможе розвинути самодисципліну, виконуючи завдання, які ви зобов’язалися виконати. Гарною ідеєю буде запланувати певний час щодня протягом місяця на те, щоб писати протягом 10-15 хвилин. Встановлення певного часу може вимагати того, що вам доведеться пропустити телевізійне шоу або ж прокидатися трохи раніше, щоб виконати завдання. Але кожного разу при заповненні щоденника ви будете привчати себе до дисципліни. NaJoWriMo – це мета, яку ви встановлюєте для себе, а не для когось іншого. Таким чином, ви розчаруєте лише себе, якщо не зробите щоденного запису. Але не допустіть цього. Вести щоденник протягом тридцяти днів це можливо.

 10. Це весело.

Насправді ведення щоденника може бути веселим, тому що ви можете писати усе що вам заманеться. Ви можете викласти усі свої страшні таємниці, посваритися на друга чи батьків, записати жарти, описати свої найбільш шалені фантазії.

Щасливого написання щоденника під час NaJoWriMo. Ви збираєтеся зробити те, чим будете пишатися, так само як і тим, що брали участь. Знайти детальну інформацію про проект та взяти участь можна на офіційному сайті.

X
+
Кошик порожній
0